žena našla šťastie v náručí muža ako jej predpovedal horoskop

Strelec

Dnes by si mala dávať pozor na to, ako vyzeráš, pretože môžeš stretnúť nového chlapa. Láska ťa môže počkať na každom rohu, a preto maj oči otvorené. Možno to príde v práci a možno na párty s kamarátkami. Určite dnes ale neseď doma.

Kozorožec

V práci ťa čaká dôležité rozhodnutie, ktoré ťa môže posunúť vpred. Mysli na svoju budúcnosť a poriadne nad tým pouvažuj. Konečné slovo ale musíš povedať práve dnes, takže to bude celkom narýchlo a doma potom budeš rozmýšľať, či si spravila dobre. Aj ty si už celkom naladená na vianočnú vlnu. Premýšľaš tak nad viacerými vecami naraz. Pozor, lebo ťa to môže preťažiť.

žena sedí v posteli naladená na Vianoce
zdroj: Unsplash/Alora Griffiths

Vodnár

Aj Vodnár si dnes užije celkom dobrú náladu. Dôvodom je práve to, že je piatok a ty sa tešíš na vytúžený oddych po práci. Po celom týždni si neuveriteľne vyčerpaná a už len odrátavaš dni do Vianoc. No poteší ťa aspoň malé voľno, ktoré si užiješ v kruhu rodiny alebo v objatí partnera.

Ryby

Horoskop na dnes tvrdí, že budeš mať teatrálny piatok. Už po prebudení ťa zaleje šťastná nálada. V práci sa rozhodneš pre celkom odvážne kroky, na čo u teba kolegovia nie sú zvyknutí a budú z toho dosť prekvapení. Ale na nich určite nehľaď. Sama si si strojcom vlastného šťastia. Rozhodnutie na poslednú chvíľu urobíš a potešíš tým aj partnera.

Ak chceš vedieť, čo ťa čaká ešte cez víkend, mala by si si prečítať aj náš týždenný horoskop, ktorý ti všetko prezradí.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDenný horoskop