horoskop na dnes

Pracovný týždeň je v plnom prúde a tak ťa možno zaujíma, aký utorok ťa čaká. Prečítaj si, aká predpoveď je vo hviezdach podľa tvojho znamenia. Poteší ťa horoskop na dnes alebo nie?

Aj keď sa už september blíži ku koncu, môžeš sa za týmto mesiacom obzrieť a zistiť, či sa pri tebe mesačný horoskop nemýlil.

Toto je tvoj horoskop na dnes

Baran

Ak si sa bála, že budeš mať v práci ťažký deň, mýlila si sa. Bude to jeden z tých pohodových utorkov. Večer ťa dokonca čaká pokračovanie pohody aj v domácnosti. Mala by si ísť však spať skôr, pretože zajtra to môže byť úplne inak.

Býk

Veľakrát myslíš iba na seba a práve dnes sa ti to môže vypomstiť. Veci, ktoré si plánovala pre svoje dobro sa ti otočia a to sa ti nebude páčiť. Zamysli sa nad tým, že svet sa netočí iba okolo teba.

Blond žena
zdroj: Pexels/Alesia Kozik

Blíženci

Dnes sa ťa niekto pokúsi vyprovokovať, ale bude lepšie, ak sa nenecháš. Vďaka tomu budeš mať oveľa lepší deň, než v opačnom prípade. Večer si však daj pozor na to, aby si si vnútorné napätie nevybila na niekom, kto za nič nemôže.

Rak

Tak sa zdá, že dnes nebude tvoj dobrý deň. Vo vzduchu cítiť odmietnutie a zlomené srdce. Kvôli tomuto budú tvoje nasledujúce dni plné smútku, no neboj, tie dni rýchlo pominú.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDenný horoskop