žena pracuje za počítačom

Strelec

Na svojej strane máš Mesiac, ktorý dodá akčnosť do tvojho vzťahu. Pokiaľ si single a je v tvojej blízkosti niekto, kto sa ti páči, skús mu to jemne naznačiť. V prípade, že máš v pracovnej oblasti na starosti manažment, mala by si od svojich kolegov vyžadovať viac úsilia. Spoločné výsledky ti môžu pomôcť aj profesionálne rásť.

Kozorožec

Dnes buď vo vzťahu o čosi viac pozornejšia, hrozia malé nedorozumenia s partnerom, nakoľko je Merkúr a Slnko v nesúlade. Nepôjde však o nič vážne. V práci sa môžu riešiť nejaké udalosti ešte z minulého roka, aj v tomto prípade buď viac obozretná. Pokiaľ sa budeš cítiť vyčerpaná, dopraj si doma relax a pohodu.

Vodnár

Dnešok bude patriť tým, ktoré sú nezadané. Hviezdy prajú novým stretnutiam a známostiam, ktoré môžu mať na tvoj život vplyv aj do budúcna. Na pracovnom poli sa zameraj na riešenie problémov a to predovšetkým tých, ktoré sa týkajú financií. Ak máš plány na popoludnie mimo svojho domova, určite ich zrealizuj.

Ryby

Tento deň bude pre teba veľmi zaujímavý a to predovšetkým v láske. Pokiaľ si single, práve tu by mohlo ísť o príjemné stretnutie, ktoré v tebe zanechá nejakú milú stopu. V práci budeš mať príležitosť ukázať svoju hodnotu kolegom, ale i šéfovi. Buď v tomto smere snaživá, môže ti to pomôcť v kariérnom raste.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop