žena pracuje za počítačom

Lev

Mesiac dnes nie je v ideálnom postavení voči tvojmu znameniu, preto buď v láske viac opatrná. Dlhodobé a stabilné páry sa však nemajú čoho obávať. Pokiaľ ti na pracovnom poli v poslednom období niekto krivdil alebo ťa možno i podrazil, prichádza čas, kedy sa to tejto osobe všetko vráti späť. Lož ma krátke nohy a v tomto prípade to platí taktiež.

Panna

Vo vzťahu ťa dnes čakajú príjemné chvíle, no u menej stabilných párov môže dôjsť k menším nedorozumeniam alebo hádkam. V práci máš obrovskú chuť robiť zmeny a riešiť problémy, ktorým si nevenovala v poslednej dobe toľko pozornosti. Mohlo ísť o provokácie od kolegov alebo nadriadeného, ktoré pretrvávali dlhšiu dobu.

Drobnosti vo vzťahu
zdroj: Instagram/dirtybootsandmessyhair

Váhy

Horoskop hovorí, že dnes ťa čaká nejaké špeciálne stretnutie. Zároveň však upozorňuje, aby si si v tomto prípade dávala väčší pozor a je úplne jedno, či bude pracovné alebo osobné. Ak sa na pracovisku vyskytli prednedávnom nejaké problémy, dôjde v tomto prípade k zotaveniu. Večer si dopraj oddych, budeš ho potrebovať.

Škorpión

Tvoje znamenie je v zlom postavení, preto sa môžeš od rána cítiť unavená a bez energie. Bude to mať zlý vplyv na tvoj vzťah a dôjsť by mohlo aj k hádke. V práci prichádza veľmi dobré obdobie na kladenie nových požiadaviek. Ak existujú návrhy, o ktorých už premýšľaš dlhšiu dobu, skús ich predostrieť svojmu nadriadenému.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop