Denný horoskop

Lev

Tvoje znamenie dnes čaká veľa smiechu a dobrej nálady. Využi to na oznámenie nie zrovna príjemnej správy, ktorá ťa už dlhšie trápi. Ľudia to dnes vezmú o čosi lepšie než inokedy. Mala by si sa zapojiť aj do nejakej súťaže, pretože nad tebou visí šanca na výhru.

Panna

Horoskop varuje pred zdravotnými problémami spojenými s tvojou oslabenou imunitou. Všetci okolo teba sú chorí, a tak to neobišlo ani teba. Ak to nevyležíš, bude sa to vracať stále dookola. Popros maminu, či ti neuvarí jej slávny vývar alebo si ho aspoň objednaj. Veľa oddychuj, trochu si čítaj a pozri si aj nejaký seriál.

Váhy

Dnešok bude o vzťahoch. Ak si nezadaná, veľmi rýchlo sa to môže zmeniť, pretože buď ti niekto napíše, alebo na neho narazíš niekde v meste. Zadané čaká zlepšenie v komunikácii s partnerom a možno sa črtá aj zaujímavý plán na víkend. V pracovnej oblasti bude všetko po starom.

Škorpión

Aj ty budeš mať pocit, že je toho na teba priveľa a že sa na teba všetko zosype. Nehanbi sa požiadať o pomoc, nesnaž sa vždy všetko robiť sama. Ak budeš milá, ľudia ti radi vyhovejú a ty nebudeš v takom strese. Mala by si preto urobiť aj ty nejaký dobrý skutok, napríklad sa zapojiť do nejakej zbierky.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop