Žena v zime

Strelec

Denný horoskop naznačuje, že už v ranných hodinách zažiješ malý šok, ktorý ťa rýchlo preberie do dňa. Nebude to, našťastie, nič vážne a poobede si už užiješ nohy vyložené na stole. Budeš maž náladu na to, aby si vybehla von – daj si však pozor na to, aby si sa obliekla poriadne, inak ti hrozí chrípka.

Kozorožec

Vo vzduchu cítiť hádku s kolegom, s ktorým je to medzi vami už dlhšie napäté. Potrebujete „vyčistiť“ stôl a nakoniec budeš rada, že ste si veci vyjasnili. Vo večerných hodinách ťa prekvapí milý telefonát z domu, ktorý ti urobí radosť. Nabudúce sa však ozvi prvá ty.

žena v zime
zdroj: Pexels/Pixabay

Vodnár

Hviezdy naznačujú hádku vo vzťahu rodič – dieťa. Ak teda nemáš svoje deti, potom to bude s tvojou mamou alebo otcom. Skús však dať emócie bokom a pozrieť sa na argumenty aj druhej strany. Vždy sa nájde cesta ako vyriešiť každý jeden problém.

Ryby

Zvládneš viac vecí, ako si myslíš. Nemôžeš sa však riadiť tým, čo ti hovorí tvoje okolie. Vždy počúvaj len samu seba. Večer by ti dobre padla meditácia alebo čítanie knihy, aby si vypustila zo seba zlú energiu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop