Žena v zime

A je tu piatok! Už len pár hodín práce a povinností, a potom si väčšina ľudí môže povedať, že ich čakajú 2 dni voľného programu. Čo ťa však čaká a neminie v posledný pracovný deň v týždni? Napovie ti to denný horoskop.

Podľa svojho znamenia zistíš, ako sú ti hviezdy naklonené.

Prečítaj si svoj denný horoskop

Baran

Ak si už dlhšie odkladala posedenie s kamoškami, dnes je na to ideálny deň. V práci toho nebudeš mať veľa a tak ti ostane aj energia na večer. Či si vo vzťahu alebo single, nemala by si zabúdať na niekoho, kto tu bude vždy pre teba.

Býk

Tak to vyzerá, že nervy a stres počas pracovného dňa, vystrieda pohodička s partnerom. Ak si zadaná, práve teba čaká milé prekvapenie, ktoré ti urobí náladu a poteší srdiečko. Pre single ženy v tomto znamení máme len jednu správu – dnes toho pravého nenájdete.

Horoskop na dnes
zdroj: Unsplash/Ryan Hoffman/ Ryan Hoffman

Blíženci

V práci to bude pre teba veľká pohoda, aj keď sa tam objaví malý konflikt, do ktorého by si sa vôbec nemala zapájať. Poobede by si si mala vybaviť to, čo už od pondelka odkladáš a večer si užiť chvíle s partnerom. Skúste sa úprimne porozprávať a trochu zoceliť váš vzťah.

Rak

Ak máš pocit, že si si už dlho nepoplakala, vyzerá to tak, že dnes to príde. Buď to bude kvôli stresu zo života alebo správy, ktorá sa ťa osobne dotkne. Je však v poriadku dať svoje pocity von. Večer si dopraj čas iba pre seba a svoje myšlienky.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop