Prečítaj si tvoj denný horoskop, ktorý ti ukáže, na čo sa máš pripraviť alebo tešiť. Bude to tvoj šťastný deň alebo skôr čistá katastrofa? 

Baran

Večer ťa poteší nečakaná správa. Už dlhšie si to túžila vedieť a dnes sa ti to splní. Odpoveď na tvoju otázku konečne získaš. Nezabúdaj však na spánok. Len vyspatý človek zvládne i náročný deň.

Býk

Možný konflikt v rodine či nevydarený obed. Skús si to nebrať veľmi k srdcu. Náladu ti pomôže zlepšiť možno len obyčajný film v televízii alebo prechádzka na čerstvom vzduchu. Zajtra bude lepšie.

Blíženci

Pozor na vážne problémy, ktoré môžu dnes už len vybuchnúť ako sopka. Dlhšie ignoruješ všetko, čo sa deje naokolo a teraz sa ti to môže vypomstiť. Prehliadanie problémov len kopí ďalšie.

Rak

Nepodceňuj svoje sily a končene si oddýchni. Tento deň ťa nečaká nič, čo by potrebovalo špeciálne len tvoju pozornosť. Všímaj si, čo ti hovorí telo. Je unavené. S chorým organizmom sa ťažko plnia veľké ciele.

Lev

Všetko, čo dnes sľúbiš niekomu, dbaj, aby si aj splnila. Do cesty sa ti postaví niekoľko neprajníkov. Zvíťaziť nad nimi sa dá len jednou cestou – nerobiť to, čo oni. Intrigovať v práci je zlá možnosť.

Panna

Oči na stopkách a neboj sa opätovať sympatie. Dnes máš veľkú šancu stretnúť šarmantného muža. Už dlhšie sa cítiš osamelo, môže sa to zmeniť. Musíš však dať priestor a možnosť druhej strane.

Váhy

Máš veľmi dobre našliapnuté v kariére, lenže nezabúdaj na osobný život. Ak si slobodná, začni sa viac iniciovať. Neželáš si skončiť sama. Peniaze a materiálne pôžitky nie sú všetko.

Škorpión

Dnes nemusíš riešiť absolútne nič. Stačí vypnúť a ponoriť sa do vlastného sveta. Ani v práci a ani doma ťa nečakajú komplikované situácie. Síce sa neudeje nič prevratné, ale aspoň máš čas len pre seba.

Strelec

Budeš stredobodom pozornosti všade, kde sa ukážeš. A nebudeš mať núdzu ani o mužskú pozornosť. Dávaj si však pozor, aby si to neprehnala. Nesľubuj niečo, čo nemyslíš vážne. Dotyčná osoba to vezme inak ako ty.

Kozorožec

Dnes si to ty, kto vyhral od hviezd kartu šťastného dňa. Tak, ako v láske, aj v rodine očakávaj samé dobré správy a ani v práci to nevyzerá zle. Vedúci ťa pochváli pred kolegami a získaš uznanie.

Vodnár

Daj si pozor aj na kamarátov. Síce sa hrajú, ako veľmi ti chcú pomôcť, avšak vo vnútri ti želajú čosi iné. Nedaj sa obalamutiť sladkými rečami. Ver svojej rodine a hlavne sama sebe.

Ryby

Nielen tvoj mozog, ale aj telo je unavené. Prílišná námaha môže mať efekt, aký by si si určite neželala. Skús si dať predsavzatie, že budeš žiť zdravšie. Viac športu a kvalitnejšieho jedla.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.