Denný horoskop

Strelec

Pokiaľ by pre niektoré znamenia bolo lepšie zostať doma, pre teba to neplatí. Dnes by si sa práveže mala ukázať svetu. Choď na prechádzku, zavítaj do práce, pokiaľ máš home office, čas obedu stráv v peknej reštaurácií a večer môžeš ísť do nákupného centra, na rande s priateľom alebo sama so sebou. Pointa je tá, aby ťa dnes uvidelo čo najviac ľudí, pretože doslova žiariš.

Dnešok je takisto vhodný na rozhovor so šéfom o zvýšení platu alebo tvojej pracovnej pozícii.

Kozorožec

Napriek zhonu, v ktorom budeš v práci alebo v škole, skús si všímať maličkosti, ktoré ti dnes rozhodne vyvolajú úsmev na tvári. Neignoruj ich a ani ľudí, ktorí ťa potešia týmito príjemnosťami. Mala by si im to časom vrátiť.

Cestou domov sa radšej nezastavuj v žiadnom obchode alebo nákupnom centre. Je riziko, že tam minieš oveľa viac peňazí, ako by si pôvodne chcela a pri tom na veci, ktoré reálne ani nepotrebuješ.

Vodnár

Pokiaľ sa nezačneš poctivo starať o svoje zdravie, tak skoro sa z tej choroby nedostaneš a oberie ťa to o poriadny kus energie a o možnosti konečne stretnúť lásku svojho života. Tvoj denný horoskop ukazuje, že láska tvojho života už je blízko a naozaj nemôžeš premrhať túto šancu, takže musíš byť fit.

Aj keď máš toho teraz veľa, dopraj si aspoň jeden deň oddychu a potom sa môžeš znova pustiť do práce. Neboj sa, dobehneš to.

Ryby

Čaká ťa celkom dobrý deň, až na ten jeho koniec. Buď sa zapletieš do nejakého riadneho konfliktu a dokonca si ani neuvedomíš, že ako sa ti to podarilo. Alebo dostaneš nejakú smutnú správu, ktorá ťa rozhodne nepoteší a vykoľají.

Dávaj si pozor aj na cenné veci a poriadne si zapni ruksak alebo kabelku, aby si náhodou nič nestratila alebo aby ti to neukradli.

Ako sa ti páčil tvoj denný horoskop, pozdáva sa ti to? Prezraď nám v komentároch na Facebooku pod týmto príspevkom, či sa ti tvoj denný horoskop splnil do bodky.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDenný horoskop