horoskop

Konečne tu máme piatok a s ním aj záver pracovného týždňa. Vieš, aký horoskop ťa dnes čaká? Možno budeš prekvapená.

Dnes pre teba máme len jednu radu – maj oči otvorené. To platí v pozitívnom aj v tom negatívnom ohľade, pretože nikdy nevieš, čo ťa čaká a čo alebo kto ťa prekvapí.

Horoskop na dnes

Baran

Po včerajšom náročnom dni ťa dnes čaká len to dobré. Celý deň budeš dobre naladená, ostatných nakazíš svojím optimizmom a po práci ťa čaká príjemný večer s ľuďmi, na ktorých ti záleží. Odlož mobil a užívaj si prítomný okamih a to, že s nimi môžeš byť. Storky počkajú na inokedy.

Býk

Dnes by si mala dohnať všetky zameškané pracovné povinnosti, aby si si mohla užiť voľný víkend. Možno budeš musieť ostať v práci dlhšie, tak si radšej objednaj chutné jedlo, aby si nebola hladná. Večer si daj dlhý teplý kúpeľ na uvoľnenie. A môžeš k sebe pokojne prizvať aj svoju polovičku.

Denný horoskop
zdroj: Unsplash/Joanna Nix-Walkup

Blíženci

Niekedy plány nevyjdú tak, ako by si chcela. Vo vzduchu sa vznáša zrada a sklamanie, preto si daj pozor na ľudí, s ktorými sa dnes stretneš. Si si istá, že môžeš veriť všetkým svojim kamarátom? Daj si pozor aj na svoje peniaze, pretože o ne môžeš ľahko prísť, ak ich zveríš do nesprávnych rúk.

Rak

V práci dnes môžeš dostať ponuku, aká sa odmieta len ťažko. Dobre si ale zváž všetky plusy a mínusy, ktoré so sebou prinesie. Nechaj si čas na rozmyslenie, inak by si to mohla neskôr ľutovať. Priprav sa aj na menšie nezhody vo vzťahu, ktoré môžu súvisieť práve s prácou.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDenný horoskop