horoskop

Strelec

Kedy naposledy si bola pozrieť svojich rodičov alebo starých rodičov? Prekvap ich a zober ich do cukrárne alebo na dobrú večeru. Takéto rodinné stretnutie vám určite dobre padne. Poriadne sa ale obleč, pretože tvoja imunita môže byť v týchto dňoch oslabená. Nezabúdaj na vitamíny.

Kozorožec

Dnes by si si mala dopriať trochu zábavy, radí ti to aj tvoj horoskop. Buď choďte s kamošmi niekam do mesta alebo si doma urobte herný večer a vytiahnite spoločenské hry. Budeš prekvapená, ako rýchlo celý večer ubehne. Neprežeň to ale s alkoholom, aby ti ráno nebolo zle. Určite nechceš stráviť sobotu v posteli.

Vodnár

Pozor na nezhody vo vzťahu. Dnes to medzi vami bude škrípať a ak si nedáš pozor na jazyk, môžeš povedať čosi, čo budeš neskôr ľutovať. Radšej strávte večer osobitne so svojimi priateľmi. Ráno múdrejšie večera. Zajtra táto negatívna energia možno vyprchá a v pokoji si vysvetlíte, čo vás trápi.

Ryby

Po náročnom týždni si zaslúžiš oddych. Pracovala si už dosť, preto nemaj výčitky úplne vypnúť a nič nerobiť. Taký filmový alebo seriálový maratón je na dnes ideálny. Netráp sa v kuchyni a radšej si niečo chutné objednajte. Uvidíš, že ti to dobre padne a na víkend načerpáš nové sily, aby si si ho užila.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDenný horoskop