Horoskop na dnes

Strelec

Budeš veľmi rozlietaná, no napokon to dopadne tak, že nič poriadne nedokončíš alebo na niečo dôležité zabudneš. Kvôli tomu sa môžeš pochytiť s kolegyňou alebo kamoškou, ktoré sa na teba spoliehali. Urob dnes aspoň dobrý skutok a zapoj sa do nejakej zbierky alebo charity. Budeš mať zo seba lepší pocit.

Kozorožec

Dnes ťa čaká skúška, ktorá odhalí, akým smerom sa bude uberať tvoj december. Buď preto v práci aj vo vzťahu pripravená na všetko, čo sa môže stať. Tvoja prvotná reakcia bude veľmi dôležitá. Daj si pozor na možné problémy s trávením, ktoré ti spôsobia nepohodlie.

Vodnár

Dnes ťa niekto môže požiadať o to, aby si mu požičala peniaze. Radšej to nerob, pretože na daného človeka sa nedá spoľahnúť. Večer choď s priateľom na večeru a do kina a užite si trochu romantiky. Cestou môžeš natrafiť aj na kamošku, ktorú si dlho nevidela a dohodnete si stretko na ďalší deň.

Ryby

Horoskop má dobrú správu pre všetky nezadané. Práve dnes môžeš stretnúť niekoho zaujímavého alebo ťa začne niekto sledovať na Instagrame a začnete si spolu písať. Ak už vo vzťahu si, priprav sa na to, že tvoje nevinné lži vyplávajú na povrch a môžete sa spolu pohádať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop