Horoskop na dnes

Lev

Počas dnešného dňa ťa dobehne minulosť, pretože niekto z nej sa ti ozve. Pôjde o niekoho, kto ti bol blízky a budete si mať čo povedať. V práci alebo škole toho budeš mať naozaj veľa a je dosť možné, že sa na teba budú sťažovať kolegovia aj nadriadený. Nenechaj sa ale rozhodiť a rob si svoju robotu.

Panna

Aj teba dnes čaká kontakt s minulosťou, konkrétne sa ti ozve tvoj bývalý. Buď od teba bude chcieť, aby si mu niečo vrátila, prípadne ťa bude prosiť o nejakú pomoc. Vrátenie k sebe z toho asi nebude, preto buď k nemu milá a neodbi ho hneď.

Váhy

Podľa horoskopu ťa dnes „osvieti“ a uvedomíš si, čo robíš vo svojom živote zle a čo by si chcela zmeniť. Nepotrebuješ k tomu ani predsavzatia, budeš odhodlaná k tomu, aby sa to podarilo. Pocítiš silnú podporu od svojich blízkych, čo ťa ešte viac motivuje.

Škorpión

Čoho sa dnes chytíš, to ti spadne z rúk alebo sa rovno pokazí. Dnes budeš mať „deň blbec“ ako sa patrí. Daj si pozor na svoju peňaženku či mobil, pretože ich môžeš niekde položiť a zabudnúť, prípadne ich rovno stratíš. Po práci alebo škole choď radšej rovno domov a snaž sa trochu relaxovať. Objednaj si večeru a uži si ničnerobenie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop