Ani sme sa nenazdali a máme tu sobotu. Deň, kedy si mnohí z nás môžu konečne „šunky“ vyvaľovať na posteli a nič neriešiť. Lenže, čo čert nechcel, aj dnes na teba číhajú samé zaujímavé veci. Si zvedavá čo? Zisti to podľa tvojho znamenia. 

Baran

Ak dnes schybíš, priznaj si to a nezabudni ani na ospravedlnenie. Tvoja sobota nepatrí práve medzi tie dni, kedy by si mohla nad tým len mávnuť rukou. Dnes by to mohlo vyvrcholiť až na hádku.

Býk

Je tu veľká pravdepodobnosť, že budeš sa musieť postaviť rozhodnutiam. Čakajú ťa zmeny, ktoré ovplyvnia tvoje ďalšie kroky. Tentokrát daj na vnútorný hlas. Pozorne počúvaj, čo ti šepká.

Blíženci

Ale, ale. Niekomu sa tu črtá nová známosť. Nemusíš mať obavy, stretneš niekoho, kto bude stáť za to, aby si si ho všimla. Daj mu šancu. Vaša rozdielnosť bude to, čo vás zblíži, vzájomne sa budete dopĺňať.

Rak

Tento deň je priam stvorený na získanie nových kontaktov i priateľstiev. Obohatí to tvoj osobný život a konečne tak dosiahneš pocit naplnenia. Mať okolo seba ľudí, s ktorými sa cítiš báječne, je dar.

Lev

V rodine sa môže objaviť hádka. Ale nepripisuj jej až taký význam. Pôjde len o maličkosť, ktorá sa napokon raz-dva vyrieši, a opäť bude dobre. Avšak, trochu viac by si sa mala zaujímať o svojich blízkych.

Panna

Dnešný deň ti prinesie kopec úžasných zážitkov. Konečne voľno a ty si to užiješ tak, ako si si vždy želala. Navyše, hviezdy šepkajú, že tvoja sobota bude šťastná sobota. Takže, užívaj si, kým sa dá.

Váhy

Ráno sa priprav na chaos a menšie konflikty. Avšak, niekedy poobede očakávaj mimoriadne skvelú správu, ktorá ťa poteší. Neprežeň to ale s radosťou, pokiaľ to preceníš, pád bude veľmi bolieť.

Škorpión

Sobotu využi na dokončenie všetkého, čo si nestihla za týždeň. Raz to budeš musieť urobiť aj to. Tak nevymýšľaj a pusti sa do toho čím skôr. Len tak môžeš skončiť ešte pred večerníčkom.

Strelec

Hviezdy pri tebe stoja, nemusíš mať obavy. Nech ti povie tvoj priateľ čokoľvek, riešenie sa nájde. Raz sme hore a raz dole. Zober si z toho len ponaučenie do budúcna, aby si vedela nabudúce reagovať lepšie.

Kozorožec

Čoho sa chytíš, hneď sa podarí. Proste, šťastena stojí pri tebe. Ale aj tak to neprežeň a maj v sebe pokoru. Dnes ju máš ty, zajtra môže mať ktokoľvek iný a ty budeš zas tam, kde si aj teraz.

Vodnár

Teš sa, že tvoj vzťah previtá a vedz, že naďalej aj bude. Ste spriaznené duše. Vychutnajte si tento deň spolu. Obaja to chcete a potrebujete. Láska je liek proti všetkým stresom sveta.

Ryby

Radšej drž jazyk za zubami. Ak sa budeš tým riadiť, dnešok preplávaš relatívne v pohode. Pokiaľ využiješ svoj ostrý jazyk, môžeš tým pekne nahnevať partnera a bude po peknom víkende.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.