Aj v dnešnú sobotu ti prinášame horoskop, ktorý ti poodhalí, čo môžeš očakávať. Tešíš sa alebo máš obavy?

Baran

Dnešok by si mala využiť na poriadny oddych. Ak dostaneš ponuku vyraziť niekam von, rozhodne neváhaj. Za poslednú dobu máš v hlave množstvo myšlienok, ktoré si vďaka tomu utriediš a ani udržiavať sociálne kontakty nie je pre teba zlé.

Býk

Čaká ťa jedno nemilé prekvapenie, ktoré ti skazí plány na víkend. To však neznamená, že by si mala byť kvôli tomu nepríjemná na ľudí vo svojom okolí. Nezabúdaj na to, že hnevom nič nevyriešiš. Radšej zatni zuby, aj to občas musíš urobiť.

Blíženci

Dnešná sobota bude pre teba taká klasická. Nájdi si v programe však aj čas na dokončenie vecí, ktoré už dlhšie odkladáš. Ak to nespravíš, opäť sa k nim tak skoro nedostaneš. Večer venuj partnerovi, chvíľa iba pre vás dvoch vám prospeje.

Rak

Láska je vo vzduchu! Ak sa v tvojom okolí pohybuje niekto, kto si už získal tvoju pozornosť, má veľkú šancu, že dnes spolu prelomíte ľady. Prestaň sa obávať sklamania, ktoré si zažila v minulosti, je čas ísť vpred.

Lev

Je čas zavolať svojím kamoškám a užiť si spoločný babský deň, ktorý ti už tak dlho chýbal. Vyrazte na nákupy, drink či dlhú prechádzku a vyspovedaj sa im z toho, čo ťa ťaží. Nikto ti neporadí lepšie ako ony, keďže ťa poznajú najlepšie.

Panna

Zmenu počasia vnímaš veľmi citlivo a môže sa stať, že ťa kvôli tomu dnes prekvapí aj tvoje zdravie. Dopraj si radšej relax doma, daj si teplý kúpeľ, čaj a oddýchni si pri dobrom filme. Budeš za to ešte vďačná.

Váhy

Dnes sa vykašli na povinnosti a uži si pokojnú sobotu či už s priateľmi alebo partnerom. V poslednej dobe veľa pracuješ a musíš niekedy aj vypnúť. Pekné počasie je ideálne na to, aby si šla niekam na výlet a užila si nejaké nové miesto.

Škorpión

Dnes sa môžeš tešiť na ponuku, vďaka ktorej si zarobíš nejaké peniaze. Keďže sa ti zídu, neskús ju odmietnuť. Okrem finančnej pomoci ti ale prinesie aj nové kontakty, ktoré sa ti v budúcnosti zídu.

Strelec

Žiaľ, tebe dnes hviezdy nebudú veľmi priať. Tak sa zdá, že škrípanie v tvojom vzťahu dnes vyvrcholí poriadnou hádkou, ktorá sa skončí rozchodom. Aj keď to ovplyvní náladu na dlhú dobu, budeš cítiť, že takto to bude na teraz lepšie.

Kozorožec

Zdravotné problémy, ktoré ťa doteraz trápili, postupne vymiznú. No buď veľmi opatrná, aby si si ich neprivolala zbytočne späť. Po rozume ti behá myšlienka na niekoho, s kým to vyzerá na vzťah. Je čas rozhodnúť sa, či ideš do toho alebo cúvneš.

Vodnár

Dnes ťa čaká príjemný deň v obkolesení najbližšej rodiny, na ktorú si dlho nemala čas. Uži si ho, pretože o chvíľu to tak môže byť znova. Nedaj sa však stiahnuť do zbytočných rodinných hádok, radšej nerieš to, čo aj tak nemá zmysel. Pre dobro všetkých.

Ryby

Sprav si sobotu iba pre seba. Takýto deň, kedy sa budeš venovať svojmu telu i mysli, ti dobre padne. Skús sa povenovať koníčku, ktorý si dlhšie zanedbávala. Naplní ťa to novou a čerstvou energiou, z ktorej budeš ešte dlho čerpať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.