Žena s klobúkom

Pracovný týždeň je už v plnom prúde a možno aj teba zaujíma, čo si pre teba pripravil denný horoskop. Prinesie ti utorok radosť, sklamanie alebo to bude (ne)obyčajný deň?

Zajtrajším dňom sa končí november – keď sa obzrieš späť, vyšlo tvojmu znameniu to, čo ti predpovedal veľký mesačný horoskop?

Prečítaj si svoj denný horoskop

Baran

Aj keď máš toho v práci veľa, stres sa ti bude dnes vyhýbať a skôr to bude deň, ktorý prejde rýchlo. Doma sa večer môžeš tešiť na rodinnú pohodu. Ak máš partnera, po víkende vám dobre padne len tak oddychovať pri filme. Ak si single, dopraj si teplý kúpeľ pri počúvaní obľúbeného playlistu.

Býk

Dnes si zrejme uvedomíš, že na tom nie si finančne najlepšie a je najvyšší čas, aby si začala peniazmi aj šetriť. Najmä, ak máš už dlhšie v hlave túžbu po väčšej investícii. Toto je ideálny deň na to, aby si si určila priority a spravila nejaký plán.

Ako zvládať hnev
zdroj: Unsplash/Andrey Zvyagintsev

Blíženci

Pracovný deň zbehne ako voda, aj keď sa počas neho naozaj nezastavíš. Možno si kvôli únave neuvedomíš, že trocha zanedbávaš partnera. Odložte večer telefóny a skúste sa aspoň hodinku len tak rozprávať. Dobre vám to padne, lebo počas ďalších dní na to čas mať nebudete.

Rak

Ak si sa zľakla toho, či práve teba čaká uplakaný deň, tak si mala správne tušenie. Či už za to budú môcť nervy z práce alebo napätie vo vzťahoch, jednoducho si budeš potrebovať vyventilovať pocity. Ale je to v poriadku, aj takéto dni niekedy musia byť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop