Žena s klobúkom

Strelec

Tvoj denný horoskop naznačuje, že práve ty sa potešíš veľmi nečakanému darčeku. Pôjde o niečo, v čo si ani nedúfala a vďaka tomu budeš mať skvelý deň. Na druhej strane je vo vzduchu malá hádka s partnerom, pri ktorej by si si mala radšej zahryznúť do jazyka.

Kozorožec

Pre teba bude dnešok iba ďalší deň v práci, ktorý bude rovnaký ako ostatné. Daj si však pozor na to, aby si aj tam bola oblečená teplo, inak môžeš prechladnúť. Dnes by si sa však mala zamyslieť aj nad tým, či si v poslednej dobe netlačila na pílu v oblasti vzťahov. Možno preto si v nich mala problémy.

dievča beží
zdroj: Unsplash/Javier Allegue Barros

Vodnár

Nemáš pocit, že si sa v poslednej dobe správala k niekomu blížnemu horšie, než si možno zaslúžil? Pamätaj si, že karma funguje a možno dnes sa ti to aj vráti. Nemôžeš si zlosť liečiť na niekom, kto ti ju nespôsobil. Bude fajn, ak si večer užiješ sama a bez sociálnych sietí.

Ryby

Dnes to vyzerá tak, že ťa možno dobehne imunita a prinúti ťa poležať si v posteli. Tvoje telo ti chce povedať, že si možno pracovala viac, než vládalo. Ak si single, hviezdy naznačujú aj nečakanú správu od muža, ktorá ťa poteší viac, ako by si si priznala.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop