Žena s klobúkom

Lev

Tvoj denný horoskop naznačuje, že sa dnes ani nezastavíš. Tvoj zoznam úloh je naozaj plný a keďže sa už blíži december, začína ťa tlačiť čas. Aspoň doma sa skús na chvíľu zastaviť, inak budú mať tvoji blízki pocit, že na nich úplne kašleš.

Panna

Ak dnes pocítiš bolesť v hrdle, radšej zruš svoje večerné plány. Mohlo by sa ti to iba zhoršiť a choroba by ťa na niekoľko dní odstavila. Keď sa však cítiš fit, skús si večer nájsť čas na to, aby si si spravila plány na nasledujúce týždne. Zrejme si neuvedomuješ, že všetko, čo si do Vianoc chcela zažiť, ani nestihneš.

dievča pri víne
zdroj: Unsplash/lara_corviello

Váhy

Utorkovú romantiku si už dlho nezažila, však? Kým však budeš mať pekný večer s partnerom, budeš sa musieť popasovať s množstvom práce. Našťastie, zdá sa, že už čoskoro sa zlepší aj tvoja pracovná náplň. Ak nie si zadaná, mala by si odpísať na správy, ktoré ti prišli na sociálnych sieťach.

Škorpión

Utorok nebude pre teba skvelým dňom. Zdá sa, že ťa bude hnevať všetko naokolo a budeš podráždená. Odnesie si to pritom niekto, koho máš rada, pretože sa pri rozhovore budeš správať nepríjemne. Mala by si si uvedomiť, že sa za to treba aj ospravedlniť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop