Denný horoskop

Strelec

Včerajšok možno nebol úplne vydarený, no dnes sa to obráti o 180 stupňov. Šťastie sa usmeje najmä na slobodné ženy, takže je možné, že do Vianoc budeš mať novú lásku. Tie vo vzťahu čaká pohodový večer s partnerom, ktorý by mal začať romantickou večerou a skončiť vášnivým milovaním.

Kozorožec

Tvoje znamenie bude mať tiež problém postíhať všetky povinnosti. Začína sa ti to kopiť, tak to radšej neodkladaj, inak si sviatky neužiješ. Večer by si mala ísť s partnerom alebo kamoškami na vianočné trhy. Varené vínko alebo punč ťa dobre zahrejú, uvoľníš sa, odreaguješ a prídeš na nové myšlienky.

Vodnár

Tvoj dnešný deň nebude veľmi vydarený. Zabudneš na dôležité stretnutie, nestihneš prísť načas tam, kde musíš byť a aby toho nebolo málo, v reštaurácii môžeš dostať jedlo, ktoré ti nebude chutiť. Čo najskôr sa snaž dostať domov, kde zrelaxuj a uži si večer pri dobrej knihe.

Ryby

Dnes budeš veľmi precitlivená a ani nebudeš vedieť vysvetliť, prečo to tak je. Dotkne sa ťa všetko, čo ti ľudia povedia, aj keď to budú myslieť v dobrom. Na jednej strane budeš chcieť byť sama, no na druhej budeš túžiť po spoločnosti. Neodháňaj od seba tých, čo ti budú chcieť pomôcť.

Ak sa chceš o svojom znamení dozvedieť viac, prečítaj si aj týždenný horoskop, prípadne komplexný mesačný horoskop na december.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop