Denný horoskop

Lev

Gratulujeme, práve tvoje znamenie dnes môže očakávať malý predvianočný zázrak. Stane sa totiž niečo, o čom si síce snívala, ale ani vo sne by ti nenapadlo, že sa to naozaj splní. Môže to byť v akejkoľvek oblasti života, preto buď pripravená na všetko. Tvoji najbližší sa budú tešiť spolu s tebou.

Panna

V tvojom živote sa objavila akási negativita. Daj si pozor na nezhody vo vzťahu, ktoré môžu vyústiť do vážnej hádky. Pokiaľ si single, mala by si byť opatrná v tom, komu dôveruješ. Nie každý priateľ je skutočný, na to nikdy nezabúdaj.

Váhy

Aj keď máš toho veľa po pracovnej stránke, môžeš sa dnes tešiť na úspešný deň. Budeš mať dobrú náladu, všetko ti pôjde od ruky a ešte aj môžeš stretnúť zaujímavú osobu. Večer si uvar svoje obľúbené jedlo a uži si trochu predvianočnej atmosféry. Pozri si napríklad nejaký vianočný film.

Škorpión

Aj tvoje znamenie potrápia zdravotné problémy, najmä v prvej polovici dňa. K večeru sa to trochu zlepší, a tak budeš môcť ísť aspoň na prechádzku alebo na nákup. Nezabudni na vitamíny, ktoré sú najmä teraz dôležité. Taká zásoba mandarínok nikdy nie je na škodu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop