Konečne piatok. Ani si sa nenazdala a tento výnimočný týždeň je na konci. Poď spolu s nami odhaliť, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie.

Baran

Dnes budeš mať šťastný deň. Po dňoch plných povinností si dnes konečne vydýchneš a po práci budeš mať pokojné poobedie. Stará kamarátka ťa môže zavolať na kávu a túto ponuku by si rozhodne nemala odmietať, už sa nemusí opakovať. Vyraz do mesta a uvoľni sa.

Býk

V piatok sa s pár ľuďmi názorovo nezhodneš, no nemôžeš dovoliť, aby ťa to vyviedlo z miery. Musíš si udržať čistú hlavu, pretože ťa čaká náročný víkend. Snaž sa pred sobotou oddychovať, preto ani neupratuj, len si navar dobrú večeru a vyvaľ sa na gauč.

Blíženci

Tvoj piatok sa bude niesť v pozitívnom svetle. Ak sa ti to podarilo, vyrazila si na dovolenku, ak nie, nič ti nebráni v tom, aby si si urobila dovolenku aj na Slovensku. Oddych potrebuješ ako soľ, pretože sa môže stať, že by to tvoje telo nevydržalo a dostala by si chrípku.

Rak

Dnes budeš mať dobrú náladu, avšak konfliktom sa nevyhneš. Či už v práci, alebo aj doma. Buď opatrná a nehovor v hneve veci, ktoré by ťa mohli neskôr mrzieť. Si citlivá, preto sa snaž, aby to o tebe vedeli aj ostatní ľudia. Neskrývaj sa pod maskou a buď sama sebou.

Lev

V piatok by si mala ísť s partnerom na rande, pretože sa možno cez víkend neuvidíte. Venuj mu pozornosť dnes, inak na to nebude čas. Ak ti na vzťahu záleží, neudusíš ho, no začneš sa oň viac starať. Neboj sa, partner ti svoju lásku opätuje a bude ťa milovať ešte viac.

Panna

Tvoj piatok bude stresujúci, no poobede si užiješ zábavu. Jeden z tvojich priateľov bude oslavovať narodeniny, preto ťa čaká chutné jedlo a veľa alkoholu. Nezabudni priniesť vhodný darček, no daj si pozor na to, aby si to cenovo neprestrelila.

Váhy

Dnes nebudeš mať dobrú náladu, pretože už od rána ťa budú všetci hnevať. Musíš to vylepšiť veselým poobedím, kedy by si mala ísť na nákupy a urobiť si radosť. V poslednej dobe na seba zabúdaš a potom si nahnevaná na to, keď to robia aj ostatní. Avšak, je potrebné, aby si bola pre seba prioritou ty.

Škorpión

V piatok ťa čakajú samé prekvapenia. Drž sa však ďalej od ľudí, ktorých poznáš len krátko, pretože by ťa mohli o tvoje šťastie pripraviť. Nemôžeš dôverovať všetkým, stačí, že to robíš pri svojej rodine. Večer choď s kamoškou do kina a urobte si dámsku jazdu.

Strelec

Tvoj piatok bude vzrušujúci. Po práci vyrazíš s rodinou na predĺžený víkend, aby si nazbierala sily do ďalšieho týždňa. Aj keď sa ti najprv nebude chcieť ísť, nakoniec budeš rada. Vyvetráš si hlavu a prídeš na iné myšlienky. Žiadne hádky ťa dnes nečakajú.

Kozorožec

Dnes budeš mať žiarlivú náladu. Nevieš prečo, no partnerovi nebudeš dôverovať a stále ho budeš spovedať. Nepáči sa ti, aké to je medzi vami v poslednej dobe. Pritom by úplne stačilo, keby ste si otvorene pohovorili. Ak to neurobíš, môže medzi vami „vyrásť“ múr.

Vodnár

V piatok budeš žiariť šťastím. Aj keď sa ti nič svetoborné nestane, potešia ťa maličkosti. Vôbec ti nebude záležať na veciach, ktoré budú riešiť ostatní ľudia. Ty budeš šťastná aj za to, že máš dobrú kávu, chutný obed a za to, že sa ti podarí prísť z práce skôr domov.

Ryby

Tvoj piatok bude plný priateľov. Už dlho si ich nevidela, preto zorganizuješ posedenie v kaviarni, ktoré si všetci užijete. Nabije ťa to pozitívnou energiou, pretože priatelia sú jediní v tvojom živote, ktorí sú stáli a nemusíš ich meniť. Nie ako muži, pri ktorých nemáš šťastie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.