Horoskop

Lev

Dnešný deň stráviš v spomienkach na minulosť. Nie je na tom absolútne nič zlé a dokonca sa ti podarí nájsť v sebe odpovede na otázky, ktoré ťa trápili už dlhšiu dobu. Dávaj si však pozor na to, aby ťa tá tvoja minulosť nezačala zaujímať viac ako prítomnosť a budúcnosť.

Panna

Bohužiaľ, celý dnešný deň stráviš v slzách. Dôvodov pre to bude skutočne dosť, aj keď budú malé, ale bude ich veľa. Nehanbi sa za to, že dnes budeš takáto precitlivená, to vôbec nevadí. Hlavne nepotláčaj všetky tie negatívne emócie v sebe, pretože inak to dopadne ešte horšie a určite to bude trvať viac ako jeden deň.

Váhy

Skrýva sa v tebe nejaký talent, ktorý sa ti dnes podarí odhaliť. Budeš v šoku, ale zároveň budeš aj veľmi milo prekvapená a hrdá na seba. Veľmi ti to pridá na sebavedomí a sebahodnote, vďaka čomu sa na seba začneš pozerať inak a mať sa viac rada.

Škorpión

Deň plný sĺz ťa dnes rozhodne nečaká. Aj keď je len stred týždňa, tvoja duša si bude pýtať zábavu a ty by si jej to mala dopriať. Či už niečo vymyslíte s kamoškami, alebo si urobíš párty sama doma, dopadne to nad tvoje očakávania a poriadne sa zabavíš. Uvedomíš si, že pre zábavu nepotrebuješ alkohol, klub a veľkú partiu ľudí. Zmení ti to pohľad aj na mnohé iné veci.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop