denný horoskop

Lev

Len dnes máš jedinečnú príležitosť na to, aby si vyhrala balík peňazí. Na presnej sume nezáleží, poteší ťa všetko, no môžeme ti prezradiť, že budeš prekvapená. Nezabudni však na to, že peniaze by nemali meniť charakter človeka. Stále buď sama sebou.

Panna

Ty sa dnes stretneš s priateľmi, predvída denný horoskop. Po dlhej dobe sa dohodnete na tom, aby ste niekam ako partia išli, preto budeš šťastná. Tento deň ťa dobije energiou na nasledujúce náročné obdobie, ktoré možno príde. Vychutnávaj si dobrú spoločnosť a oddychuj.

týždenný horoskop
zdroj: Pexels/Ingrid Gleize

Váhy

Ty môžeš očakávať návštevu. Veľmi príjemnú, no nemala by byť dlhá. Snaž sa o to, aby sa nikto nezdržal viac než 3 hodiny. Keď tento limit nedodržia, budeš vyčerpaná a v strese. Ostatní určite budú chápať, že si chceš oddýchnuť a mať voľný deň pre seba.

Škorpión

Aj keď by si mala oddychovať, dnes vôbec nebudeš mať čas. Už od rána ťa čaká upratovanie celého bytu, pri ktorom si nevydýchneš. Poobede situácia nebude lepšia. Pokiaľ nebudeš mať všetko hotové, nebudeš spokojná. Tak sa môže stať, že ostaneš upratovať aj do neskorého večera.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDenný horoskop