Tiež máš pocit, že víkend vždy rýchlo skončí? Ani si si nestihla oddýchnuť a už je tu nedeľa. Tvoje znamenie ti odhalí, čo sa ti dnes prihodí.

Baran

Dnes budeš riešiť jednu dilemu, z ktorej sa ti bude pariť hlava. Avšak, nepreťažuj sa, pretože by si zle zaspala. To by mohlo mať následky v pondelok, lebo by si sa na nič nesústredila.

Býk

Tento deň budeš túžiť po tom, aby si si urobila radosť materiálnou vecou. Vyber sa preto na nákupy a kúp si prvú vec, ktorá sa ti zapáči. Taktiež môžeš ísť s kamarátkou na kávu a porozprávať jej o tom, čo sa ti stalo.

Blíženci

So svojou silnou osobnosťou ťa dnes nečaká nič, čo by si nezvládla. Aj keď sa objaví pár úloh, ktoré sa budú zdať ťažké, na konci dňa ich budeš mať vyriešené. Pôjdeš spať s pokojom a dobrou náladou.

Rak

Mala by si vyriešiť všetky rodinné hádky, inak sa budeš cítiť zle a nepríjemne. Nemáš rada, ak sa niekto háda a následne sa spolu tí dvaja nerozprávajú. Veľmi by si chcela, aby bol každý milý a priateľský.

Lev

Dnes je tvoj šťastný deň. Ako jediné znamenie z horoskopu máš dnes šancu uspieť vo všetkom, do čoho sa pustíš. Čaká ťa deň plný chvály, splnených úloh a taktiež aj možného stretnutia s potenciálnym partnerom. Maj oči otvorené.

Panna

Bohužiaľ, tvoja nedeľa sa nevydarí podľa predstáv, no to nie je dôvod na to, aby si bola smutná. Choď poobede do parku a načerpaj trochu čerstvého vzduchu. Vďaka tomu sa ti bude lepšie uvažovať a pochopíš, prečo ti dnešok nevyšiel.

Váhy

Mala by si si užívať posledný voľný deň, pretože od pondelka ťa čaká veľa povinností a dokonca sa môže objaviť aj pracovná cesta. Mala by si byť pripravená na všetko, pretože ako sa hovorí – tie najlepšie veci sú vždy neočakávané.

Škorpión

Dnes sa nauč byť trpezlivou. Nikam sa neponáhľaj, pretože by si si len uškodila. Máš deň oddychu, preto si ho patrične uži. Zavolaj priateľom, rodine, babke a dedkovi a s každým sa chvíľu porozprávaj. Budú šťastní.

Strelec

Dnes sa ti bude dariť dobre, hoci na Leva nebudeš mať. Poobede by si si mala zacvičiť, pretože už sama cítiš, že máš biednu kondíciu. Zvoliť môžeš kardio alebo HIIT tréning, ktorý je veľmi populárny.

Kozorožec

Mala by si sa otvorene porozprávať s priateľom o tom, ako vidíte vašu budúcnosť. Môže sa stať, že narazíte na odlišné názory a nebudete vedieť urobiť kompromis. Je to vážny problém, ktorý má iba jedno východisko.

Vodnár

Mala by si dnešok stráviť sama. Nájdi si čas pre seba a rozmaznávaj sa. Vďaka tomu načerpáš energiu na zajtra a budeš sa na pondelok tešiť. Večer si urob horúci kúpeľ s peelingom, ktorý ti prekrví pokožku.

Ryby

Sústreď sa viac na lásku, ktorá je teraz v tvojom živote. Prejavuj jej dostatok pozornosti, zahŕňaj ju milými slovami a skutkami lásky. Ak nechceš zostať do konca života sama, teraz vzťah nepokaz.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.