Po včerajšom voľne nás opäť čaká deň plný práce a povinností. Tvoje znamenie ti odhalí, čo ti štvrtok prinesie. Bude dnešok náročný alebo ťa čaká oslava?

Baran

Dnešok si naozaj užiješ. Povinností budeš mať omnoho menej, než v pondelok, preto budeš v dobrej nálade. Na obed si môžeš dať niečo nezdravé, čo poteší tvoje chuťové poháriky, pretože večer ťa priatelia zavolajú von a všetky kalórie vybeháš.

Býk

Tvoj štvrtok sa bude niesť v znamení stresu. Od rána nebudeš vedieť, kde ti hlava stojí, pretože ťa čakajú dôležité úlohy. Neskončí sa to ani vtedy, keď prídeš domov, pretože tam ťa bude čakať upratovanie a varenie večere. Dnešok bude plný chaosu.

Blíženci

Môžeš sa tešiť na zaujímavú prednášku, na ktorú narazíš náhodne v meste. Vypočuješ si ju a obohatí tvoje myšlienky. Stihneš aj výpredaje, no drž sa na uzde, pretože budeš potrebovať šetriť na blížiacu sa dovolenku. Kúp si len to, čo nevyhnutne potrebuješ.

Rak

Dnešok bude patriť tebe. Už od rána sa budeš usmievať tak, že ti budú ostatní kolegovia závidieť. Po práci vyrazíš so svojím priateľom na romantickú večeru, ktorú zaplatí on. Stihnete sa ešte prejsť po večernom meste a keď prídete domov, môžete si pozrieť film a v pokoji zaspať.

Lev

Štvrtok nebude tvoj šťastný deň. Nevyhrala by si ani vtedy, kebyže si kúpiš všetky žreby, ktoré v obchode majú. Mala by si sa zdržiavať doma, pretože na teba vonku čaká nebezpečenstvo. Odsuň dnes zábavu a venuj sa iba sebe.

Panna

Budeš prekvapená, ako sa ti bude dnes dariť. Raňajky stihneš doma, čo nebýva zvykom, pretože väčšinou raňajkuješ v práci. Neskôr ťa poteší príjemná správa od tvojich blízkych a celý deň ti ubehne veľmi rýchlo. Nemusíš sa ničoho báť.

Váhy

Dnes sa môžeš tešiť na to, že ťa priateľ vytiahne von. Už ste spolu dlho neboli na rande, preto sa pochlapí a kúpi ti kvety s lístkami do kina. Buď pripravená aj na sýtu večeru, preto nemusíš doma nič jesť. Užiješ si štvrtok tak, ako ešte nikdy.

Škorpión

Tvoj štvrtok nebude ničím výnimočný. Je však ideálny deň na to, aby si zašla na tréning a dala si poriadne do tela. Necvičila si už pár týždňov, čo sa odrazilo na tvojej kondícii. Po cvičení si vychutnaj zdravú večeru a tento návyk opäť zaraď do svojej rutiny.

Strelec

Tvoji priatelia sa ti dnes otočia chrbtom. Zrania ťa, pretože ich odmietneš a povieš im prvýkrát „nie“. Nie sú naučení, že hovoríš nie, preto to pre nich bude šok. Rovnako však aj pre teba, no aspoň dnes zistíš, ktorí priatelia sú tí praví.

Kozorožec

Dnes ti nevyjde nič tak, ako si plánovala. Ráno nebudeš stíhať do práce a tvoj obed nebude chutiť dobre. Keď prídeš domov z práce, budeš mať chuť so všetkými sa hádať, avšak veľmi to neprivolávaj. Ak by si sa dnes pohádala s priateľom, mohlo by to skončiť rozchodom.

Vodnár

Predposledný deň pracovného týždňa ťa nečaká nič nové. Avšak, mala by si si dať pozor na to, ako sa oblečieš do práce, pretože sa môže stať, že ťa bude jeden kolega obťažovať. Doma ťa bude čakať navarená večera a milujúca rodina. Nič sa nepokazí a všetci sa s tebou budú chcieť rozprávať.

Ryby

Vo štvrtok budeš mať šťastie. V oblečení sa budeš cítiť príjemne a tak na každého urobíš dobrý dojem. Môže sa tak stať, že získaš v práci povýšenie alebo aj zvýšenie platu. Po ceste domov by si sa mala zastaviť v obchode a kúpiť jedlo na večeru. Dnešok si bude žiadať jednu exkluzívnu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.