Týždeň je v plnom prúde, preto poď zistiť, na čo sa máš pripraviť v utorok. Niekoho čakajú nové známosti, iného zas povinnosti vyše hlavy. A čo teba? 

Baran

Nevšímaj si žiadne malicherné hádky ostatných. Nestojí to ani za reč a zajtra sa na to všetko úplne zabudne. V práci sa priprav na dôležité úlohy, ktoré je potrebné vyriešiť včas.

Býk

Máš pred sebou pekný deň, nik a nič ťa nevyvedie z miery, preto sa môžeš realizovať. Pozor by si si ale mala dávať na ohováračky, nedaj sa do nich vtiahnuť.

Blíženci

Už hneď zrána ťa čaká niekoľko úspechov. Stojí pri tebe šťastena. Aj náročnejšie úlohy zvládneš ako úplná kráľovná. No, ale priprav sa, že v očiach kolegov taká pani nebudeš.

Rak

Neboj sa lásky. Prinesie ti istotu a šťastie. Len teda, ak o to stojíš. Ak sa cítiš pri ňom dobre, povedz mu to a nemusíš sa tváriť ako ľadová kráľovná, ktorá nepotrebuje milovať.

Lev

V práci sa nedeje nič zlé. Tvoj osobný život sa tiež nesie v duchu spokojnosti. Horšie na tom je tvoj organizmus, ktorý potrebuje opäť naštartovať. Najlepšie urobíš, ak sa vrhneš do nejakého športu.

Panna

Do tvojho života dnes vpadne nová známosť, ktorej sa v žiadnom prípade nevyhýbaj. Pôjde o romantický vzťah. Už dávno si po takom niečom túžila, hviezdy ti to dopriali, tak si to už len užívaj.

Váhy

V zamestnaní nastal ten správny čas na splnenie všetkých úloh. Máš veľa restov a tvoj nadriadený s tým nie je celkom spokojný. Ak si chceš šplhnúť, urob to najlepšie, ako len vieš a uvidíš, že ti to prinesie ovocie.

Škorpión

Peniaze nie sú všetko a hnať sa za nimi ako za jedlom? Spomeň si, čo by si robila, keby si nemala nablízku svojich milovaných. Vari by ťa bavili peniaze? Skús tento deň nasmerovať na ľudí, ktorých miluješ.

Strelec

Neudeje sa nič zásadné. V práci všetko pôjde po starom. A na záver dňa si už len vychutnaj čas strávený s tvojou láskou. Pôjde o pokojný deň, kedy si môžeš oddýchnuť, zasmiať sa a dokončiť všetko, čo potrebuješ urobiť.

Kozorožec

Neustále zabúdaš, že oddych je veľmi dôležitý. Dochádzajú ti sily a časom by sa ti to mohlo nepekne vypomstiť. Nerob si z ničoho ťažkú hlavu, nestresuj sa a svoju myseľ nasmeruj na pozitívne veci.

Vodnár

Dnes prežiješ úspešný deň nielen v práci, ale aj v osobnom živote. Čoho sa dotkneš, to sa premení na úspech. Vedela si, že po tebe už dlhšie pokukuje tvoj kolega? Nebol by to zlý výber.

Ryby

Nemusíš nad všetkým tak dlho uvažovať. Niekedy stačí staviť na prvý dojem, neverila by si, ako ti to uľahčí život, najmä, čo sa týka tvojho vzťahu. Premýšľanie nad všetkým ti len vytvára vrásky navyše.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.