Instagram/murawskaphoto

Nedeľa by mala byť dňom oddychu a pokoja. To sa však mnohým ľuďom nedarí, pretože celý deň myslia len na to, ako pôjdu zajtra do práce.

Ak si zvedavá, čo si pre teba pripravila dnešná nedeľa, čítaj ďalej.

Baran

Dnes by si sa mala pripraviť na svojich priateľov. Vytiahnu ťa von a budeš sa musieť baviť. Snaž sa preto uvoľniť a nebyť v strese, pretože raz za čas potrebuje každý vypustiť paru. Tebe to pomôže – lepšie sa pripravíš na nasledujúci týždeň.

Býk

Na teba sa dnes usmeje slnko. Stretneš niekoho známeho a poteší ťa to. Už dlho si nemala takú náladu, ako budeš mať dnes. Na to, aby sa ti dobrá nálada nepokazila, si večer pusti pomalú hudbu a upeč koláč alebo uvar večeru. Potešíš všetkých v rodine.

Blíženci

Tvoja nedeľa bude plná prekvapení. Hoci si už od rána budeš myslieť, že si z teba robí život srandu, večer nakoniec prídeš na to, že si so svojím životom spokojná. Podarí sa ti všetko, do čoho sa pustíš, a ešte urobíš aj viac, ako si plánovala.

Rak

Rakovi sa nedeľa nebude páčiť. Ráno ťa zobudili ostatní členovia rodiny v dome a si nahnevaná. Máš jediný deň, kedy sa môžeš vyspať a aj tak musíš vstávať. Avšak, cez deň budeš v dobrej spoločnosti, čo sa odzrkadlí aj na tvojej nálade. Večer pôjdeš spať s úsmevom.

Lev

Tvoja nedeľa sa bude niesť v znamení výletov. Nebudeš sedieť doma, no pôjdeš objavovať krásy Slovenska. Nezáleží na tom, že ideš zajtra do práce alebo do školy, každý deň treba považovať za sviatok. Vďaka tomuto výletu budeš mať pokoj v duši.

Panna

Nedeľa sa pre teba neskončí dobre. Začne celkom pozitívne, pretože ťa partner ráno prekvapí, no neskôr ťa len vytočí a nahnevá. Môžeš sa pripraviť na hádku, ktorá nebude pekná, no určite ju zvládneš. Netreba sa vzdávať a o priateľa bojovať.

Váhy

Posledný víkendový deň si užiješ ničnerobením. Celý deň budeš doma a žiadne prekvapenie na teba nečaká. Po dňoch plných chaosu a povinnostiach z práce, je to pre teba vykúpenie. Večer si môžeš pustiť novú komédiu a dobre sa pri televízii zasmiať.

Škorpión

Škorpiónovi prajeme veľa síl. Nedeľa bude v znamení turistiky. Polovička ťa vytiahne na „nenáročný“ kopec, ktorý budeš už od začiatku preklínať. Avšak, po túre ťa bude doma čakať zaslúžený obed či večera. Jedlo si vychutnáš tak, ako už dlho nie. Všetko za niečo stojí.

Strelec

Dávaj si pozor na to, aby si ľuďom neklamala. V nedeľu sa totiž môžu všetky tvoje klamstvá prevaliť a už ti nikto nebude veriť. Mala by si byť vždy úprimná a ľuďom neklamať, pretože sa raz môže všetko otočiť proti tebe. Napriek tomu si nenechaj nedeľu pokaziť a s rodinou vyraz do prírody.

Kozorožec

V nedeľu si uvedomíš, že nič nemôžeš považovať za samozrejmosť. Aj keď sa to všade píše, podvedome to robíš. Vďaka zážitku, ktorý dnes zažiješ, si začneš všetkých okolo seba viac ceniť a bude ti na nich viac záležať. Ako sa hovorí – všetko zlé je na niečo dobré.

Vodnár

Tvoja nedeľa bude priateľská. Pred povinnosťami a prácou ťa prídu pozrieť kamarátky a spolu možno vyrazíte na nákupy. Musíš sa predsa nejako odreagovať a vyhnať zo seba stres. Na večeru zvoľ ľahké jedlo, pretože by ti mohlo byť v noci nevoľno.

Ryby

Pre Ryby nemá nedeľa dobré vyhliadky. Už od rána sa ti nič nepodarí a nič nevyjde podľa tvojich predstáv. Budeš nahnevaná, v strese, na všetkých budeš kričať a večer to možno zakončíš aj hádkou. Snaž sa držať emócie na uzde, aj keď vieme, že nie vždy to ako Ryba dokážeš.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy