Dnešný sviatočný deň sa bude niesť v pokojnom duchu, avšak aj tak ťa môže niečo prekvapiť. Si zvedavá čo to bude? Čítaj ďalej.

Baran

Všetky povinnosti si stihla urobiť, preto môžeš očakávať oddychový deň, ktorý bude spojený s prechádzkou alebo návštevou. Poteší ťa to, pretože si už nikde dlho nebola a doma si sa nudila. Večer si uvar dobrú večeru a pusti si film.

Býk

Dnešok bude opakom včerajška. Už od rána budeš mať nabitý program, počas ktorého sa nezastavíš. Rodina ťa poteší veľkým prekvapením a tak budeš mať veselú náladu ešte niekoľko hodín. Večer sa však môže pokaziť, pretože ti hrozí hádka s priateľom.

Blíženci

Budeš sa veľmi nudiť. Sviatky a dni pokoja nie sú nič pre teba, preto budeš mať zlú náladu už od rána. Našťastie, zachránia ťa priatelia, ktorí ťa zavolajú von a užiješ si dosť zábavy. Nakoniec uznáš, že aj voľno v strede týždňa je skvelé.

Rak

Dnes sa budeš cítiť veľmi vyčerpane. Relax si už dlho potrebovala, preto nerob nič namáhavé a snaž sa oddychovať. Ak ťa nikto nebude nútiť, nikam ani nechoď a zostaň doma. Po emotívnom včerajšku budeš chcieť dnes od všetkých pokoj.

Lev

Dobrá nálada ťa nebude opúšťať ani dnes. Ráno sa môžeš vybrať behať, pretože potrebuješ svoje telo udržiavať vo forme. Neskôr sa môžeš s priateľom zastaviť na skvelé raňajky, pretože ste už dlho neboli na poriadnom rande. Poobede sa venuj iba rodine, odvďačí sa ti.

Panna

Môžeš čakať deň plný povinností, ktoré sa neskončia ani večernou hodinou. Ako každý sviatok, ani dnes si neoddýchneš a budeš pracovať. Vieš, že by si nemala, no vždy sa ti to podarí. Večer si nájdi chvíľu čas na meditáciu a uvoľnenie svalov.

Váhy

Dávaj si pozor na to, komu hovoríš osobné veci. Veľmi ľahko sa môže stať, že po dnešku už nezostanú tajné. Taktiež buď opatrná v tom, komu dôveruješ, pretože sa možno u teba doma objaví človek, ktoré si nečakala. Jeho návšteva ťa môže zaskočiť a nebudeš vedieť, čo máš robiť.

Škorpión

Uži si dnešok tak, ako by to bol tvoj posledný deň. Dlho si nemala voľno a snažila si sa pracovať aj počas víkendov, preto je streda stvorená na to, aby si robila len veci, ktoré nesúvisia s prácou. Vyber sa von do prírody alebo na výlet.

Strelec

Po včerajšej šokujúcej správe dnes nemusíš očakávať vôbec nič. Sviatočný deň sa bude u teba niesť v znamení koláčov, kávy a smiechu. Poteší ťa, že sú všetci doma a tak nebudeš mať chuť na to, aby si išla niekam von či sa ísť niekde zabávať. Rodina je aj tak najviac.

Kozorožec

Choď si dnes zaplávať, pretože tvoje stuhnuté telo sa môže o niekoľko dní ozvať  s bolesťou. Preskoč raňajky a vyber sa do plavárne, pretože ti to pomôže a po hodine vo vode sa budeš cítiť tak, ako už dlho nie. Keď si splníš túto „povinnosť“, celý deň budeš mať voľno.

Vodnár

Dnešok bude opakom včerajška. Čaká ťa nabitý deň, pretože tvoja rodina a partner pre teba pripravili prekvapenie. Nebudeš sedieť doma, no celý deň budeš spoznávať okolité krásy Slovenska. Keď je slnečné počasie, treba to využiť.

Ryby

Prekvapenia neobídu ani teba. V obchode narazíš na kúsok oblečenia, po ktorom pokukuješ už dlho, preto by bol hriech, keby si si ho nekúpila. Dnes si musíš urobiť radosť. Večer sa však sústreď len na seba a snaž sa svoje telo upokojiť. Pomôže ti k tomu kúpeľ v horúcej vode.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.