Dnešný horoskop ti odhalí, aký deň ťa čaká. Všetci vieme, že piatok je malý sviatok. Bude to však platiť aj pre teba? Čítaj ďalej a dozvieš sa.

Baran

Tento deň bude svetový. Nikomu nebudeš musieť dokazovať čo je v tebe, pretože ťa už od rána bude každý chváliť. To sa odzrkadlí na tvojej pracovnej morálke, pretože budeš pracovať na 120 % a všetci budú v nemom úžase. Poobedie ťa však čaká nudné a ničím zaujímavé.

Býk

Dnes musíš dať šancu mužovi, ktorý sa o teba už dlhšie snaží. Vďaka tomu, že mu dovolíš ísť s tebou na rande, mu ukážeš svoje pravé je. Ak sa mu budeš aj po dnešnom dni páčiť, môžeš si byť istá, že máš vzťah jasný. Choď s priateľkami oslavovať.

Blíženci

Tento deň sa musí niesť v znamení úprimnosti. Pokiaľ nebudeš k ľuďom úprimná, o všetkých prídeš. Lepšie je hovoriť pravdu, než klamať. Aj tak by nakoniec všetko „vyplávalo“ na povrch a ty by si zostala tou zlou.

Rak

Dnes sa snaž vyhýbať hádkam a už od rána sa nalaď pozitívne. Môže sa stať, že zaujmeš muža, ktorý ti večer v bare kúpi drink. Neboj sa, nepôjde mu o žiadne postranné úmysly. Len si zábavu užívaj a odviaž sa.

Lev

Ráno nebude tvoje najlepšie, no poobede sa to všetko vylepší. Keď opustíš brány práce, budeš sršať energiou a nebudeš sa môcť dočkať večera. Čaká ťa rodinná večera s dobrým jedlom, spoločenskými hrami a maratónom filmov.

Panna

Mala by si sa mať na pozore. Snaž sa zapamätať všetko, čo ľudia hovoria, pretože ti môže ujsť niečo podstatné. Po práci vyraz za priateľom a prekvap ho u neho doma. Bude nadšený a za odmenu ťa zoberie do kina.

Váhy

Dnes sa v práci doslova „pretrhneš“ a tvoje výkony budú nadpozemské. Preto by si mala poobede oddychovať a nikam nechodiť. Zapni si hudbu, môžeš si zatancovať, prečítať knižku alebo upiecť koláč. Nič viac.

Škorpión

Dnešok by si mala venovať priateľovi. Život nie je len o práci a rodine, máš aj intímny život. Kúp si príťažlivé oblečenie a skús na partnera v posteli niečo nové. Bude prekvapený a rozhodne po tebe zatúži viac.

Strelec

Dnes by si nemala chodiť do práce. Vyčerpáva ťa, pretože ti neprináša žiadnu radosť. Mala by si sa poobzerať po inom zamestnaní, ktoré ti bude dávať nádej na lepšie zajtrajšky. Poobede sa obleč do pyžama a vychutnaj si voľný deň naplno.

Kozorožec

Musíš sa pripraviť na to, že dnešok bude náročný. Ale nie len to, večer ťa čaká poriadna zábava, pretože ťa kamaráti vytiahnu von. Nehanbi sa a predveď všetko, čo je v tebe. Možno zbalíš muža, s ktorým si užiješ.

Vodnár

Celý deň budeš zamyslená a hlavou „v oblakoch“. Vďaka tomu prídeš na to, že by si mala robiť niečo so svojou izbou a tak sa pustíš do prerábania. Rodina nebude nadšená, no keď uvidia finálny výsledok, bude sa im to páčiť. Ničoho sa neboj.

Ryby

Dnes si daj pozor na to, aby sa ti neprihodilo zranenie. Buď opatrná a radšej choď z práce autobusom, než by si mala ísť pešo. Doma si uvar čaj a pusti si film. V takomto stave by sa ti nemalo nič stať. Rozhodne nechoď poobede von.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.