Stred týždňa prinesie nečakaný zvrat v životoch niektorých znamení. Pokiaľ si zvedavá na to, čo prinesie streda tebe, čítaj ďalej.

Baran

Mala by si si dvakrát premyslieť, či dnes pôjdeš do práce. Ak áno, čaká ťa tam mnoho úloh a nepríjemní kolegovia, s ktorými sa určite pohádaš. Pokiaľ si zoberieš voľno, urobíš dobre pre svoje psychické zdravie a oddýchneš si. Večer si objednaj večeru a nič nevar.

Býk

Dnes sa môžeš pustiť do plnenia svojich snov. Vďaka tomu urobíš životné rozhodnutie, ktoré už dlho odkladáš. Všetci blízki sa potešia, pretože ťa už dlho nevideli takú šťastnú. Ak budeš mať obavy z toho, ako to všetko dopadne, spomeň si na podporu rodiny.

Blíženci

Tvoj deň bude nudný. Takéto dni neznášaš, preto by si mala zavolať svojho priateľa na výlet a urobiť si pohodové poobedie. Vďaka tomu vybočíš zo zabehnutých koľají a budeš sa cítiť znovu sviežo. Nerob však nič, čo by prevyšovalo tvoje sily, mohla by si si ublížiť.

Rak

Ráno budeš smutná, pretože počasie nevyzerá dobre, no v práci sa to zlepší. Budeš sršať pozitívnou náladou a všetci sa od teba „nakazia“. Poobede zavolaj kamarátku na kávu a porozprávajte sa. Už dlho ste sa nevideli.

Lev

Dnešok bude v znamení rodiny. Mala by si sa snažiť so všetkými vychádzať dobre, inak na to môžeš doplatiť. Pamätaj si, že rodinu si nevyberáš, no stále sa môžeš zmeniť ty. Pokiaľ sa ti to podarí, vytvoríš si harmonický domov.

Panna

Dnes budeš v celkom dobrej nálade, preto by si sa nemala púšťať do ťažkých projektov. Mohla by ťa rozbolieť hlava a hneď by bolo tvoje nadšenie preč. Bude najlepšie, ak pôjdeš po práci cvičiť a cestou zatelefonuješ starým rodičom. Potešia sa, pretože ťa už dlho nepočuli.

Váhy

Tvoja streda bude plná lásky. Priateľ si pre teba pripraví prekvapenie, ktorým ti vyrazí dych. Zamiluješ sa do neho ešte viac a pochopíš, že on je naozaj ten pravý. Po romantickej večeri sa môžete pomilovať a zaspať spolu v objatí. Streda sa ti vydarí.

Škorpión

Nikto sa s tebou dnes nebude chcieť rozprávať, no nemala by si tomu pripisovať dôležitosť. Každý má veľa povinností a úloh – ľudia ani nevedia, kde im hlava stojí. Keď prídeš domov z práce, nachvíľu si oddýchni a neskôr uvar večeru.

Strelec

Je len na tebe, či dnešok bude pekný alebo zlý. Môžeš sa celý deň usmievať alebo môžeš na všetko nadávať a hnevať sa. Pamätaj si, že život sa skladá z tých pekných maličkostí, ktoré často ani nevidíš. No dnes sa dobre dívaj.

Kozorožec

Pracovne budeš vyťažená, preto po teba do práce príde partner. Zoberie ťa na prechádzku a trochu si popreťahuješ telo. Prospeje ti to, aj keď sa ti zo začiatku nebude chcieť. Mala by si však vedieť, že je dobré prechádzať sa každý deň – aspoň 20 minút.

Vodnár

Pokiaľ sa dnes budeš cítiť nervózne, bude to preto, lebo ťa čaká nútený odchod z práce. Nervozitu vystrieda sklamanie, ktoré v tvojom živote už dlho nebolo. Aspoň budeš mať čas na to, aby si si doma upratala a nazbierala sily do novej práce.

Ryby

Dnes ťa čaká náročný deň, no zvládneš ho bravúrne. Po práci sa vyber s kolegami do kina, pretože si tam už dlho nebola. Ak nikto nebude chcieť ísť, choď sama. Uži si film a pohodu. Keď prídeš domov, mala by si si umyť zuby a ísť spať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.