denný horoskop

Každý z nás sa už od pondelka teší na koniec pracovného týždňa. Máš sa však na čo tešiť? Denný horoskop ti odhalí, aký deň ťa čaká.

Baran

Tvoj piatok bude svetový. Nikomu nebudeš musieť dokazovať čo je v tebe, pretože ťa už od rána bude každý iba chváliť. To sa odzrkadlí na tvojej pracovnej morálke, pretože budeš pracovať na 120 % a všetci budú v nemom úžase. Poobedie ťa však čaká nudné a ničím zaujímavé.

Býk

Dnes sa snaž vyhýbať hádkam a už od rána sa pozitívne nalaď. Môže sa stať, že zaujmeš muža, ktorý ti večer v bare kúpi drink. Neboj sa, nebude mať žiadne postranné úmysly. Len si zábavu užívaj a odviaž sa.

Manipulatívna žena
zdroj: Unsplash/Alex Sheldon

Blíženci

Dnes musíš dať šancu mužovi, ktorý sa o teba už dlhšie snaží. Vďaka tomu, že mu dovolíš ísť s tebou na rande, mu ukážeš svoje pravé je. Ak sa mu budeš aj po dnešnom dni páčiť, môžeš si byť istá, že máš vzťah jasný. Choď s priateľkami oslavovať.

Rak

Tento deň sa musí niesť v znamení úprimnosti. Pokiaľ nebudeš k ľuďom úprimná, o všetkých prídeš. Lepšie je hovoriť pravdu, než klamať. Aj tak by nakoniec všetko „vyplávalo“ na povrch a ty by si zostala tou zlou.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDenný horoskop