Žena s tmavými vlasmi

Strelec

Už dlho v sebe dusíš nejaký problém a dnes by si to mala zo seba dostať von. Pozvi na obed alebo večeru kamošku či sestru a zver sa im, prípadne sa objednaj na terapiu či k psychológovi. Vyvaruj sa finančným rozhodnutiam a investovaniu, pretože v tento deň by to nemuselo dopadnúť najlepšie. Radšej to odlož na zajtra.

Kozorožec

Dnes sa budeš cítiť trochu nesvoja a potrápi ťa aj náladovosť. Môžeš preto povedať veci, ktoré si tak v skutočnosti nemyslela, no bude neskoro. Urazíš alebo sa dotkneš niekoho blízkeho. Vyvaruj sa prehnanému pesimizmu, pretože si pritiahneš do svojho života ešte viac smoly. Pozor aj na bolesti chrbta, mala by si sa objednať na masáž.

Vodnár

Horoskop radí, aby si prijala názory a rady od svojich najbližších, pretože ti chcú naozaj dobre. Ak ich budeš aj naďalej ignorovať a urobíš si všetko po svojom, poriadne sa popáliš. Kvôli tomu môžeš mať problémy so spánkom, pretože nad tým budeš stále premýšľať a budú ťa trápiť výčitky.

Ryby

Dnešný deň môže byť vydarený, ak sa budeš usmievať a budeš šíriť dobrú energiu. Mohla by si urobiť nejaký dobrý skutok, pretože neskôr sa ti to vráti niekoľkonásobne. Určite si vyhraď čas na ľudí, ktorých miluješ, aspoň im zavolaj. Všetko ostatné bude v úplnom poriadku a nečaká ťa nič zlé.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop