Žena v zime

Strelec

Prichádzajú k tebe pracovné príležitosti a ponuky, ktoré by si mala jednoznačne využiť. Neváhaj nad nimi a pusť sa do nich naplno. Dlhodobé páry čaká romantický večer, nezadané si môžu dopriať príjemné stretnutie s človekom, ktorý im je blízky.

Kozorožec

V tvojom živote sa dejú zmeny a aj svoje srdce viac otváraš láske. Aj po finančnej stránke sa ti darí omnoho viac ako inokedy. Môže za to planéta Merkúr, ktorá kým odíde z tvojho znamenia, finančne ťa obdaruje. Budeš tak žiariť šťastím vo viacerých smeroch.

Sebaláska
zdroj: Pexels/Moose Photos

Vodnár

Venuj dnes osobitnú pozornosť úradným veciam. Vyrieš všetko, čo máš nevybavené. Pracovných záležitostí je dnes pomenej, dopraj si dnes na tomto mieste príjemnú atmosféru a v kľude dokonči veci, ktoré máš rozpracované. Pohodový deň zakonči relaxom a dobrým kúpeľom vo vani.

Ryby

Dnes sa u teba môže prejaviť malá nervozita. Tú by si si mala nechať pre seba a neprenášať ju na ľudí, ktorí za ňu žiadnym spôsobom nemôžu. Bolo by to aj tak zbytočné. Po práci si zájdi s kamarátkou alebo so svojou polovičkou do obľúbenej kaviarne, aj tvoja nálada bude hneď lepšia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop