V novembri minulého roku sa Demi Lovato pochválila svojou novou láskou Austinom G. Wilsonom. Tento vzťah ale dlho nevydržal a speváčka ostala opäť sama. Tento čas ale využila predovšetkým na svoj osobnostný rozvoj po absolvovaní odvykačky a zamerala sa tiež na svoju kariéru. Začiatkom marca predstavila svoju novú skladbu I Love Me. 

Momentálne sa už takmer celý svet snaží dodržiavať domácu karanténu a snažíme sa vyhýbať kontaktu s inými ľuďmi. 27-ročná speváčka túto izolovanosť ale neprežíva sama. Vyzerá to tak, že má nový objav, ktorým je herec Max Ehrich, ktorý je od nej o rok starší. A prezradila ich taká maličkosť, ktorou bol live stream ne jeho Instagrame.

Max je okrem herectva aj spevákom a svojim fanúšikom cez live stream spieval, keď sa zrazu za jeho chrbtom objavila Demi. Sympatický spevák jej aj naznačoval, že ide naživo, no bolo neskoro.

Keď sa Demi spamätala, rýchlo zmizla z obrazu, no hneď sa obaja začali smiať. Fanúšikom tiež neunikli videá v stories, na ktorých sa Max hral s Deminým psíkom.

Podľa zdroja portálu Eonline sa dvojica spolu stretáva už pár týždňov a momentálne naozaj trávia spoločný čas v karanténe u speváčky doma. Nasvedčuje tomu aj Maxova fotka, ku ktorej napísal, že si vzal málo oblečenia na svoj karanténny pobyt.

Svoj vzťah ale ešte oficiálne nepotvrdili a na svojich profiloch sa k spomínanému videu zatiaľ ani nevyjadrili. Zjavne nechcú nič zakríknuť a nám neostáva nič iné, len počkať, ako zvládnu spoločne strávené dni. Ale pristalo by im to spolu, že? 🙂

View this post on Instagram

in the midst of chaos; make art.

A post shared by MaxEhrich (@maxehrich) on

View this post on Instagram

Who’s listening to #ILoveMe today?? 👀💗😝

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Zdroj: eonline.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.