instagram.com/ddlovato

Demi Lovato si v živote prešla už naozaj všeličím. Asi najväčšou ranou pod pás bola jej skúsenosť s drogami, kvôli ktorým sa dostala až do nemocnice a následne na odvykačku. Tam mala veľa času nad všetkým popremýšľať a stal sa z nej úplne nový človek.

Pamätáš si ešte na minulý rok, keď zverejnila fotku, na ktorej vidieť jej celulitídu? Už vtedy povedala, že chce byť autentická, chce byť sama sebou a so všetkým, čo to prináša. Rozvoju svojho sebavedomia a lásky k sebe samej sa zjavne venovala aj v posledných mesiacoch a výsledkom je nová skladba s názvom I Love Me, čiže v preklade Milujem seba.

27-ročná speváčka chce prostredníctvom tejto piesne šíriť medzi všetky ženy myšlienku, že je dôležité, aby sme sa mali rady také, aké sme. Veď ak nebudeš mať rada sama seba, ako môžeš čakať, že ťa bude mať rád niekto iný? Ako sama Demi napísala na svojom Instagrame, každý máme dobré aj zlé dni, no všetko by sme mali zvládnuť najlepšie ako vieme.

A to sa snaží povedať aj textom svojej novej skladby, ktorý by si si mala zobrať naozaj k srdcu. Toto je voľný preklad jednej slohy: „Prečo sa so všetkými porovnávam a vždy držím prst nad tlačidlom sebazničenia? Premýšľam nad tým, či stačí, že sa mám rada…“ Určite ti odporúčame prečítať si celý text a pokús sa tým aj riadiť. Je naozaj dôležité, aby si sa mala rada taká, aká si a ak náhodou nie si so sebou spokojná, urob všetko pre to, aby sa to zmenilo a aby si bola šťastná.

Demi Lovato – I Love Me

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News