instagram/normalpeoplehulu

Dochádzajú ti dobré tipy na seriály, ktoré si môžeš teraz v teple domova vychutnať? Neboj sa, máme tu pre teba opäť náš výber, ktorý ťa rozhodne zaujme. Toto sú 3 skvelé seriály, ktoré si v decembri nesmieš nechať ujsť.

Tinny pretty things

V decembri bude mať na Netflixe premiéru seriál Tinny pretty things. 14. decembra môžeš začať sledovať príbeh z prostredia baletnej školy. Jedna vynikajúca študentka sa stane obeťou útoku a jej náhradníčka veľmi rýchlo zistí, že pôsobenie v tejto sfére prináša so sebou nielen konkurenčný boj, ale aj plno tajomstiev, klamstiev a podrazov.

Normal people

14. decembra bude mať premiéru aj seriál Normal people na HBO GO. Príbeh je podľa knižnej predlohy od autorky Sally Rooney a sleduje vzťah dvoch mladých ľudí. Marianne a Connell a spoznali ešte na strednej škole a počas seriálu ich uvidíš dospievať a skrývať ich milenecký vzťah a silné puto, ktoré ich spojilo. Ako komplikovane môže vyzerať láska?

The mess you leave behind

Na Netflixe bude mať 11. decembra premiéru aj španielsky mysteriózny seriál s názvom The mess you leave behind. O svoj život sa tu bude báť nová učiteľka na strednej škole, kde len pred nedávnom došlo k záhadnej vražde jej predchodkyňe. Tajomné dusno a žiaci, ktorí jej dajú najavo, že tam nepatrí k jej pokoju neprispejú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife