Rok 2017 sa nám pomaly kráti. Bol to rok plný nových fashion kúskov, nových trendov, účesov, prehliadok, líčenia.

A preto ti prinášam zopár mojich inšpirácií na „december favourites outfits“, ktoré som najviac nosila za posledný mesiac. Jednotlivé kúsky som sa snažila kombinovať či už do typických tmavých, zimných farieb ale nakoniec som sa rozhodla aj pre niečo farebnejšie aby tá zima nebola až taká nudná.

Prvý outfit. Poriadne sa obleč. Nie som určite jediná, ktorá tieto slová často počúva. A keď už sa mám teplo obliecť, tak jedine podľa môjho vkusu, ktorý sa vždy snažím ladiť do posledných trendov. Teraz som zvolila bundu v kráľovsky modrej farbe, kde nemohla chýbať ani umelá kožušina, a samozrejme ani vrstvenie oblečenia.

Druhý outfit je tiež v tmavých farbách. Kožená čierna bunda, pod ňou dlhý tmavý kardigan, bordové nohavice, kožené čižmy. Trošku „army štýl“ nemyslíte?

Posledný outfit je vo svetlejších farbách, kde hlavnú úlohu zohráva farebná crossbody kabelka, ktorá bola veľmi obľúbená keď som bola na dovolenke v Taliansku. Milujem kožušinu. Preto nemohla ani teraz chýbať. A koniec outfitu som doladila vysokými čiernymi čižmami.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.