Instagram/tinaslovakia

Speváčka Tina nie je na našej hudobnej scéne žiadne neznáme meno. 37-ročná Martina patrí k najobľúbenejším slovenským interpretom vôbec. A tak sa zdá, že jej doma rastie konkurencia v podobe jej dcéry Aničky, ktorá má mať veru po kom vrodený hudobný talent.

Tinin starší syn Leo má, okrem iného, obľubu vo futbale, rovnako, ako jeho otec Richard Lásik, ktorý je slovenským futbalovým reprezentantom. Mladšiu dcérku porodila bývalému manželovi, raperovi Michaelovi „Separovi“ Kmeťovi, s ktorým sa rozišli minulý rok.

A keďže obaja rodičia dievčatka, ktoré dostalo oficiálne meno Tia Liliana, sú hudobníci, nie je sa čomu čudovať, že má hudbu v krvi.

6-ročná Anička, ako ju volajú nie len najbližší príbuzní, ale aj fanúšikovia známeho páru, sa občas objaví na Instagrame svojich rodičov. Rozkošné dievčatko nemá iba bystrú myseľ, ale baví ju aj spev, z čoho sa Tina určite teší. Najmä, ak si môžu zaspievať spoločne.

Jedno pozitívne video s ich duetom sa na sociálnej sieti objavilo aj teraz. Keď si ho pozrieš, budeš musieť uznať, že týmto dvom to spolu naozaj ide.

Tina a Separ majú dcérku v striedavej starostlivosti

No nie sú spolu perfektné?

Zdroj: Instagram/tinaslovakia

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News