instagram/kyliejenner

Sestry z rodu Kardashian sú známe tým, že všetko robia pompézne a vo veľkom. Najmä, keď ide o ich vlastné párty. Dcérka Kylie Jenner, Stormi, práve oslávila svoje 3. narodeniny a tak nesmela chýbať ďalšia veľká oslava. Teda, oproti minulým rokom trocha „skromnejšia“.

Mladá mamička, ktorá patrí k najsledovanejším celebritám najprv pridala na svoj Instagram sériu fotiek so svojou dcérkou, ktorú má s reperom Travisom Scottom, aby jej takto verejne zablahoželala k narodeninám. V príbehoch na sociálnej sieti prezradila, že kvôli okolnostiam sa veľká oslava s desiatkami hostí nemohla konať, no aj tak jej chcela dopriať narodeninovú párty. O pár detailov sa podelila v nasledujúcich fotkách.

Malá Stormi Webster bola na oslave oblečená v princeznovských šatách, nechýbal dom vyzdobený balónmi, vlastná nafukovacia šmykľavka, „obchodík“ plný cukroviniek, či mikiny s vlastnou narodeninovou potlačou. Pozvánku na túto oslavu dostali iba najbližší rodinní príslušníci a priatelia. Samozrejme, nechýbal ani otecko, s ktorým má Kylie vzťah ako na hojdačke.

V porovnaní s minulými rokmi to bola oveľa menšia oslava, keďže Kardashianky sú zvyknuté na to, že narodeniny svojich detí vyšperkujú do posledného detailu. Aj takáto „domáca“ oslava je však tým, po čom túžia iné deti. Čo povieš?

zdroj: instagram/kyliejenner

zdroj: instagram/kyliejenner

zdroj: instagram/kyliejenner

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News