Spevácky talent majú zjavne v rodine! Rebeka Kmeťová je dcérou hudobníka Igora Kmeťa ml. a rozhodla sa vystupovať pod umeleckým menom REBIS. Minulý rok zažiarila v Paríži na svetovom finále v tanečnom battle, kde si odniesla prvenstvo a teraz vydáva svoj debutový singel Namotáš. Okrem tanca jej ide aj spev. 

Skladba Namotáš ťa vtiahne do kvalitného RnB s prvkami Funky a na to, že ide o debutový singel, máš sa na čo tešiť. Rebis vydala aj kvalitný videoklip, ktorý vznikol pod taktovkou Miroslava „SPUNKEY“ Balogha. MixMaster mal na starosti Ashby, produkciu zastrešil Igor Kmeťo ml. a vokály zaznejú od Laris Diam.

„Spevu sa venujem už od malička a celé to bol prirodzený proces preklenúť z tanca do hudby, respektíve tancu sa budem venovať aj naďalej, ale chcela by som to skúsiť aj s hudbou. Určite uvažujem o albume či EP…len chcem robiť hudbu kvalitne, čiže nechcem niečo ohraničiť časovo, keďže som detailistka a detaily tvoria celok a chcela by som aby v každej skladbe bol rovnaký vydaj energie a bola plnohodnotná ako to cítim z tejto mojej prvotiny,“ prezradila o svojej kariére a plánoch speváčka Rebis.

A ako vznikla jej prvá skladba? „Námet vznikol spontánne, presne pred rokom na moje narodeniny mi tatino zavolal, že máa pre mňa darček a bola to melodická linka k tejto piesni. Chcela som napísať úprimný text a zo začiatku mi to išlo ťažšie, no pri počúvaní môjho hudobného vzoru Michaela Jacksona ma nakopla múza a do pol hodiny som napísala text. Ten znázorňuje prepojenie medzi dvoma ľuďmi, ktorí medzi sebou cítia veľmi silnú energiu, a keď sú spolu, tak stačí im len ich prítomnosť“, opisuje Rebeka jej prvotinu.

Mladé talenty na Slovensku naozaj potrebujeme a je isté, že o Rebis ešte budeme počuť. Čo na jej novú skladbu hovoríš ty?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.