V poslednej dobe sú žreby rôznych lotérií veľmi obľúbeným darčekom. Pýtajú si ich mladomanželia na svadbách namiesto kvetov a potešia aj každého narodeninového oslávenca. Zá pár drobných sa na výhercu môže usmiať veľké šťastie. Ako informuje portál Metro, je to aj prípad istej Angličanky.

Konkrétne, matka troch detí, Cheryl Crowley z Londýna, dostala v máji k svojím 45. narodeninám od dcéry žreby do lotérie. 27-ročná Jade jej ich vložila k narodeninovému prianiu, ktoré jej kúpila na poslednú chvíľu. Keď si Cheryl, ktorá pracuje ako učiteľka na základnej škole, skontrolovala svoje čísla, neverila vlastným očiam.

V momente si uvedomila, že sa na ňu usmialo obrovské šťastie. V lotérii vďaka darčeku vyhrala neuveriteľných 10 000 libier, ktoré jej budú chodiť na účet každý mesiac počas celého roka. Výhru si veľmi váži najmä preto, že posledné obdobie bolo pre ňu a jej rodinu ťažké. Kvôli pandémii prišli o člena rodiny a s peniazmi boli na tom zle.

Moja mama je úžasná. Už 15 rokov je učiteľkou na základnej škole, ale stále si našla čas na starostlivosť o staršieho príbuzného a tri deti, takže si to zaslúži,“ vyjadrila sa Jade, ktorá mala pri výbere žrebu šťastnú ruku.

Toto šťastie pripisujú aj starému otcovi Jade, ktorý vždy vravieval, že jedného dňa vyhrajú v lotérii, čo sa aj splnilo. Peniaze plánujú minúť na nákupy, dovolenky a najmä, spoločne strávený čas. „Ak nás posledných 18 mesiacov niečo naučilo, tak to, že je potrebné nebrať nič ako samozrejmosť a užiť si každú spoločnú chvíľu,“ povedala šťastná výherkyňa Cheryl.

Zdroj: metro.co.uk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.