Už sa nevieš dočkať, kedy sa život vráti opäť do normálu a ty budeš môcť vyraziť na rande bez toho, že by si k tomu potrebovala appku v telefóne? Dobre vieme, že s nesprávnymi mužmi nechce žiadna z nás strácať čas. Preto si daj pozor na detaily, ktoré ti už na prvom rande prezradia, čo od neho môžeš v budúcnosti čakať. Ak spraví jednu z týchto vecí, dvíhame varovný prst!

Hovorí najmä o sebe

Samozrejme, každý sa chce ukázať v tom najlepšom svetle a predstaviť sa tomu druhému, no ak tvoje rande vyzerá ako kasting na najviac egoistického muža, radšej utekaj. On robí to a tamto, všade bol, všetko vie, ako dobre zarába, ako si kúpil nové auto, … nie len, že ho ty vlastne vôbec nezaujímaš ako osoba teraz, ver, že ani nikdy nebudeš.

Z jeho peňazí, „šikovnosti“ ani krásy nevznikne pekný vzťah. Iba kebyže si mala čas a nervy na pána sebca, ktorý ti bude dokazovať, že mu nie si hodná.

Účet delí do posledného centu

Jasné, nie každý zarába peniaze, aby si mohol dovoliť ich na rande rozhadzovať. A je normálne, ak sa na účte podelíte, predsalen, ste si ešte cudzí. No ak ťa on pozve a následne prepočitáva účet do posledného centu (s hlasným komentárom o tom, čo si si TY objednala), možno máš dočinenia s extra držgrošom.

Šetriť je skvelé, no v budúcnosti sa môže stať, že bude kontrolovať aj tvoje osobné financie a kritizovať každú položku, ktorú si kedy kúpiš. Ani netušíš, koľko žien má takýchto mužov doma a ver, že je to poriadne na psychiku.

„Nenápadne“ sa ťa dotýka

Tento muž je buď veľmi odvážny alebo veľmi zúfalý. Každopádne, nech už je akýkoľvek, o druhom radne by sme odporúčali dvakrát popremýšľať. Totiž, chlap, ktorý si dovolí hneď na prvom rande fyzicky siahať na ženu (rátajú sa aj „nenápadné“ dotyky ruky či stehna), ťa chce dostať iba do postele.

Slušný chlap, ktorému ide o niečo viac by bol na také niečo príliš zdvorilý či hanblivý. Nech je ako chce, ak ti to nie je prijemné, nemusíš sa milo usmievať, radšej mu povedz na rovinu, že sa ti to nepáči!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.