Nevieš čo kúpiť kamarátke introvertke na poslednú chvíľu? Odzadu.sk ti prináša pár tipov na darček, ktorým rozhodne potešíš. 

Návliečky

Možno ti to príde vtipné, dávať niekomu návliečky, ale keď sa tak nad tým zamyslíš, hlúposť to rozhodne nie je! Introverti strávia kopu času v posteli a preto ich tento darček poteší!

zdroj: pinterest.com

Kniha

Ktorý introvert nečíta knihy? Kniha je vždy skvelá voľba a stačí, ak vieš, aký žáner tvoja kamarátka rada číta.

zdroj: pinterest.com

Spoločná fotografia s citátom alebo fotoalbum

Najkrajšie a najmilšie darčeky sú s peknom myšlienkou alebo jednoducho ručne vyrobené, takže ak máte veľa spoločných fotiek, stačí ich nalepiť do zaujímavého zošita alebo dať do fotorámiku koláž vašich fotiek. Kreativite sa predsa medze nekladú.

zdroj: pinterest.com

Slúchadlá

Všetci introverti milujú kvalitnú a dobrú hudbu a samozrejme veľmi radi „utečú“ pred realitou tým, že si nasadia slúchadlá, preto ak nevieš, čo introvertke narýchlo kúpiť, slúchadlá sú správna voľba!

zdroj: pinterest.com

Zážitok

Introverti síce milujú „materiálnosti“, do ktorých sa hneď zamilujú, avšak zážitky si vážia taktiež. Preto výlet do ich vysneného mesta či nejaký skvelý pobyt je rozhodne správnym rozhodnutí. Predsalen, zbieraj zážitky, nie veci.

zdroj: pinterest.com

Šálka

Vianočné obdobie je ako stvorené na pitie čaju alebo kakaa, preto ak daruješ kamarátke milú šialku, rozhodne sa poteší! A môžeš k šálke pokojne pridať aj nejaký dobrý čajík či čokoládu.

zdroj: naturallife.com

Zápisník

Ak si tvoja kamarátka rada zapisuje myšlienky, kúp jej diár na rok 2018 alebo nejaký zápisník spolu s peknými perami alebo pastelkami.

zdroj: pinterest.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.