Dara Rolins
Instagram/dararolins_vermi

Negativity na sociálnych sieťach pribúda čoraz viac a svoju dávku hejtu tento raz opäť schytala aj úspešná Dara Rolins. Pred pár dňami sa na svojom profile pochválila novinkou z jej vlastnej značky „Vermi by Dara“, no určite netušila, čo sa rozpúta v komentároch.

Do sveta módy vstúpila Dara ešte v priebehu minulého roka, kedy predstavila svoju vytúženú značku. Odvtedy do jej portfólia pribudlo viacero produktov. Najnovšie ide o gumičky do vlasov, ktoré mnoho žien používa každý jeden deň.

„Neviem, ako vy, žienky, ale ja si už dobrých pár rokov život bez gumičiek do vlasov nedokážem predstaviť! Takže to bola len otázka času, kedy takéto scrunchies rozšíria moju denimovú kolekciu,“ pochválila sa svojim sledovateľom na Instagrame.

Dara Rolins
zdroj: Instagram/dararolins_vermi

A práve spomínaná novinka v ponuke poriadne rozprúdila debatu. Na negatívne komentáre je Dara Rolins už zvyknutá a zväčša si z nich nič nerobí, prípadne to obráti na zábavu.

Určite si aj ty pamätáš situácie, kedy sa do nej pustili ženy kvôli jej výzoru alebo príliš vyretušovaným fotografiám. Teraz im začalo prekážať niečo iné. Pozri na to!

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News