Dara Rolins

Je toto najlepší čas jej života? Slovenská speváčka, ktorá zakotvila u našich susedov, Dara Rolins, dnes oslavuje svoje veľké životné jubileum. Diva, ktorá výzorom vyhrala boj s časom, je na hudobnej scéne celý svoj život a má státisíce fanúšikov. Na svojom Instagrame napísala vyznanie k tomuto výnimočnému sviatku.

7. decembra oslavuje svoje narodeniny a teší sa z mnohých gratulácií, ktoré jej každý rok prichádzajú. Tentokrát je to však iné – okrúhle jubileum ju prinútilo obzrieť sa za svojím životom.

Aj keď mám narodeniny každý rok, tieto sú výnimočné. 50 je mocné číslo a ja som šťastná, že som šťastná, zdravá, milovaná,“ napísala k novému postu na sociálnej sieti, kde má, mimochodom, viac ako 693-tisíc followerov.

Dara Rolins
zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Dara Rolins a jej veľký rok

Aj keď pred pár dňami prežila nepríjemné ohrozovanie stalkerom, ktorý sa jej dostal do domu, môže si povedať, že je naozaj šťastná. Vybudovala si úžasnú kariéru, za ktorou sa obzrie v januári na svojom doteraz najväčšom koncerte v pražskej O2 aréne. Okrem toho jej robí radosť dcérka Lola a už druhý rok aj milovaný partner, bývalý český futbalista Pavel Nedvěd.

Každý deň sa dívam rovnako zvedavo na to, čo ďalšieho mi život prinesie a za tie roky som sa naučila prijať všetko ako „boží plán“. Osud, proste niečo, čo má v mojom živote miesto, z čoho sa mám poučiť, pochopiť, zoceliť, alebo iba obyčajne radovať. Beriem všetko! Pretože TO je život,“ vyznala sa na Instagrame.

Dara Rolins a Pavel Nedvěd
zdroj: Instagram/dararolins_vermi

„Ďakujem za všetky zážitky, ďakujem za Lolu, za svoju skvelú rodinu, lásku a ďakujem aj za vás, za miesto vo vašom srdci. A dopredu za všetky dnešné priania, virtuálne objatia v komentoch tu, na mojom účte. Aj vďaka vám som, kto som, kde som,“ odkázala fanúšikom .

Dara Rolins je pre mnohé ženy motiváciou nielen v tom, ako žije svoj život a tým, aké myšlienky s nimi zdieľa, ale rozhodne aj tým, ako vyzerá. Pri pohľade na ňu by len málokto tipoval, že má už oficiálne 50-tku. Zdravá a vyvážená strava, pravidelný pohyb, joga, ale aj jemné estetické zákroky spôsobili, že vek u nej naozaj nehrá rolu.

Veď sa len pozri na jej postavu v plavkách TU alebo na trošku odvážnejší záber TU. Zdá sa, že jej môžeme v dobrom iba závidieť!

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News