Anglická bloggerka Danielle Vanier sa na svojom instagramovom profile vyjadrila k téme, ktorá trápi mnoho žien – plnšie tvary. Kvôli nim sa môžeme cítiť vo vlastnej koži horšie, a to neprospieva ani nášmu sebavedomiu. Danielle však má svoj vlastný recept, ako byť šťastná a toto odkazuje všetkým zadaným ľuďom.

„Neexistuje správna veľkosť tela vo vzťahu,“ napísala v úvode príspevku. Odkedy má vzťah so svojou partnerkou, mnoho ľudí sa jej pýtalo, ako dokáže akceptovať samú seba a najmä to, že je širšia od svojej polovičky.

Danielle dostala od svojich fanúšikov konkrétne túto otázku: „Ako dokážeš byť tak sebavedomá?“

Jej odpoveď bola jednoduchá: „Prečo by som nemohla byť? Som krásna. Vy ste krásne. Ak sú to aspoň z polovice slušní ľudia, budú vás ľúbiť kvôli VÁM. Žiadne ak, žiadne pochybnosti.“

Následne sa snažila svojim čitateľom dodať odvahu, a to aby sa nebáli vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Nech sa neboja užívať si život. Čo by bolo na tom zlé, keby sa idú prejsť po pláži, kúpať sa do mora, či odviazali sa pri intímnostiach?

Možno to poznáš a vieš, že nedostatok sebavedomia narobí iba zbytočnú škodu. Nedokážeš sa pri partnerovi až tak uvoľniť, pretože stále pochybuješ o sebe a svojej kráse. Začni ľúbiť samú seba a vedz, že všetko sa k lepšiemu obráti. Príťažlivosť nespočíva iba v tom fyzickom, rovnako je dôležité, aká skvelá osobnosť sa v tebe skrýva.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.