Daniela Nízlová

Dvojičky zo speváckeho dua Twiins majú podobné osudy. Obe sa stali slobodnými matkami a pre magazín Život prezradili, ako sa ich ex stavajú k role otca. Daniela Nízlová ostala na dcéru Lindu sama, no pomáha jej pri tom sestra Veronika.

Svoje dcérky vychovávajú v spoločnom dome. Všetky spolu chodia aj na dovolenky a teraz sa dokonca vybrali na miesto, ktoré pre jednu z Twiinsiek kedysi znamenalo domov. Išla Daniela do Talianska za bývalým?

Twiins
zdroj: Instagram/twiinsmusic

Daniela Nízlová si zo vzťahu s futbalistom Stanom Lobotkom odniesla dcérku Lindu.

Iba pred niekoľkými hodinami sme ti písali o tom, že Veronika prehovorila, aký je Matúš otec. Tie slová ju boleli takisto, ako aj Danielu, ktorá nečakala, že to s ňou a Stanom dopadne tak, ako to dopadlo.

Twiinsky
zdroj: Instagram/twiinsmusic

Daniela Nízlová prehovorila o Lobotkovi

Futbalista Stanislav Lobotka žije v talianskom Neapole, kde má pracovné povinnosti. Ich minuloročný rozchod nebol príjemný a rozoberalo ho celé Slovensko. Mali vo vzťahu nejaké problémy? „Boli tam, ale nečakala som, že to vyústi až do takého kroku, aký urobil,“ zverila sa Daniela magazínu Život.

„Dosť mi to ublížilo. Myslím si, že každý, kto niečím takýmto prejde, to tak cíti. Je to teraz na neutrálnej úrovni. Sme v kontakte v rámci našej malej,“ prehovorila o vzťahu so svojím ex Twiinska.

Daniela Nízlová a Stanislav Lobotka
zdroj: Instagram/danielatwiins

„Mňa to mrzí skôr kvôli malej, že nebude vyrastať v úplnej rodine. Ale všetko je tak, ako má byť. Všetko sa deje pre niečo. Nie som prvá ani posledná. Malej sa snažím vynahradiť všetko. Aby nemala pocit, že jej niečo chýba. Sme spokojné, máme jedna druhú,“ doplnila Daniela Nízlová a ešte povedala, že Linda s otcom trávia spoločný čas veľmi málo. 

Po roku opäť v Taliansku

Twiinsky si užívajú spoločnú dovolenku. Nachádzajú sa v Taliansku a aj Daniela na svoj Instagram pridala príspevok s veľavravným popisom.

„Po roku opäť späť na mojom milovanom mieste. Kopec spomienok, ktoré vo mne ožili,“ napísala.

Zdroj: Život, Instagram/danielatwiins

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News