Aký máš názor na zverejňovanie detí na sociálnych sieťach? Je to podľa teba nevhodné alebo naopak, keďže je to súčasťou našich životov, je to úplne v poriadku? S touto otázkou sa musia často popasovať predovšetkým mediálne známe osobnosti, ktoré boli zvyknuté na internete ukazovať väčšiu časť svojich životov.

Kým niektoré mamičky hrdo ukazujú na sociálnych sieťach svoje bábätká, tie celebritné často použijú nejakého smajlíka, ktorým tváričku prekryjú. Tak chcú zamedziť zneužitiu ich fotiek a taktiež nechcú hneď od narodenia vystavovať svoje deti vplyvu sociálnych sietí. Zo začiatku to praktizovala aj Daniela Nízlová, ktorá v januári priviedla na svet svoju prvú dcérku Lindu. Ako ale čas plynul, začala ju zverejňovať v celej svojej kráse a musíme uznať, že Linduška je už teraz riadna modelka.

View this post on Instagram

My traja 👨‍👩‍👧

A post shared by DanielaNizlova (@danielatwiins) on

Daniela prežívala posledné mesiace v domácej izolácii v Taliansku a keďže je momentálne pozastavená aj futbalová sezóna, viac času mohla tráviť aj so svojím priateľom Stanom Lobotkom. Mladej rodinke to spolu naozaj pristane a zo štvormesačnej Lindy je hotová princezná. Zjavne si obľúbila aj mobil, pretože na väčšie fotiek krásne pozerá priamo do objektívu. Ľudia v komentároch sa zhodli, že sa podobá na ocka, hlavne kvôli veľkým modrým očiam. Čo myslíš ty?

View this post on Instagram

Krasne sviatky Vam zelame 🐰🐣🌸☀️🎉

A post shared by DanielaNizlova (@danielatwiins) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.