instagram.com/caradelevignefans

Po dvoch rokoch si povedali definitívne zbohom! Hoci sa pred pár mesiacmi objavili správy, že modelka Cara Delevingne (27) a herečka Ashley Benson (30) mali už dokonca aj doteraz utajenú svadbu v Las Vegas, aktuálne podľa magazínu Elle už netvoria pár. Rozchod údajne prišiel začiatkom apríla. Dlho sme nemuseli čakať a sympatická topmodelka má zrejme ďalšiu novú lásku. Alebo?

Topmodelka Cara Delevingne a herečka Ashley Benson sa dali dokopy v roku 2018. Ich vzťah vyšiel najavo, keď ich počas leta nafotili paparazzi, ako sa vášnivo bozkávajú. O rok neskôr sa dokonca objavili na mnohých portáloch správy o tom, že mali svadbu v divokom Las Vegas. Len nedávno však magazín Elle prišiel so šokujúcou informáciou, že modelka a herečka sa jednoducho rozišli.

Viaceré zdroje tvrdia, že tieto dve krásky už netvoria pár už od začiatku apríla. „Vzťah Cary a Ashley mal svoje lepšie a horšie časy, ale teraz je už koniec. Ich vzťah stratil svoj smer,” uviedol jeden zo zdrojov pre magazín. Len dva roky a ich láska vypršala. A po ich nádejnom vzťahu je tak koniec, zúfať ale asi nemusíme, že by bola Delevingne sama.

Len pár mesiacov a mladá Cara venuje pozornosť ďalšej žene, dokonca si s ňou postuje i zábery na jej oficiálnom instagramovom profile, čo vyvolala množstvo teórii, že tvoria pár. (Fotku si môžeš pozrieť nižšie.)

View this post on Instagram

I’m not cute, you are @margaretqualley ❤️

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

Reč je o dvadsaťpäť ročnej Margaret Qualley, ktorá je zhodou okolností tiež herečka. Zrejme má Cara slabosť na ne. Na Instagrame zverejnila záber s popisom „I’m not cute, you are @margaretqualley ❤️“, čo môžeme preložiť ako, „Ja nie som zlatá, ty si…“, a samozrejme, vyvolalo to špekulácie, či ide o ďalšiu možnú lásku.

Síce to ešte nie je oficiálne priznané, rovnako ako fanúšikovia, i my si môžeme len domyslieť realitu, každopádne, ak je tomu naozaj tak, gratulujeme novému páriku a dúfame, že tentokrát to bude už to pravé orechové!

Zdroje: Elle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News