páry z Love Island
Instagram/natalie_kocendova, Instagram/krystof_novak, Instagram/hanadedkova_

Vyzerá to tak, že sa ďalší párik z druhej série šou Love Island rozišiel. Dvojica to však ešte nepotvrdila a krásna blondínka sa odpovedi na Instagrame vyhýba.

Zdá sa, že si jeden z najkrajších párov druhej série šou o láske dal zbohom. Ide o krásnu modelku Kočendovú a Davida Vitáska, ktorí mali vo vzťahu isté problémy ešte počas natáčania reality šou.

Ďalší šokujúci rozchod páru zo šou Love Island?

Väčšina fanúšikov nepredpokladala, že dvojica spolu zostane aj po skončení relácie. Aj napriek tomu im to však spolu klapalo niekoľko mesiacov. Dokonca posunuli svoj vzťah na vyšší level a dali si urobiť spoločné tetovanie.

Dávid a Natálie z Love Island
zdroj: Instagram/natalie_kocendova

Nečakaný rozchod už stihol postretnúť aj Davidovho najlepšieho kamaráta zo šou – Zbyňka, ktorý randil so Sabinou. Tá ho vraj mala vymeniť za Bagárovej ex – zápasníka Macha. Žeby mali podobný osud a sú teraz obaja nezadaní?

Keď si otvoríš Natálkin profil na Instagrame, uvidíš, že posledný príspevok s Davidom zverejnila v polovici januára. Aktuálne sa krásna blondínka nachádza v Spojených arabských emirátoch, ktoré už spolu s finalistkami Miss Czech Republic takmer celé precestovala.

Natálie a David z Love Island
zdroj: Instagram/natalie_kocendova

Je tam s ňou aj Hanka Dedková. Ona tam však prišla aj so svojím partnerom Jakubom, ktorého tiež spoznala v šou Love Island. Už vtedy prišlo fanúšikom podozrivé, že tam nie je aj jej polovička. Rozchod môže naznačovať aj to, že sa Natálie a David na Instagrame navzájom nesledujú.

Pred dvoma dňami Natália na svojom profile zverejnila video a pridala k nemu veľavravný popis. „Yeah, I can love me better than you can,“ napísala vetu z novej piesne „Flowers“ od Miley Cyrus. V preklade to znamená: „Áno, môžem ma milovať lepšie ako ty.“ 

Fanúšikovia sa v komentároch pod príspevkom modelky začali pýtať, čo sa stalo medzi ňou a Davidom. Ona sa však k situácii ešte nevyjadrila a zatiaľ to vyriešila tak, že radšej vypla komentáre pod videom a ďalšími pridanými fotkami.

„Cítim rozchody,“ zasmial sa jeden z fanúšikov. „Prečo už nesleduješ Davida?“ všimla si ďalšia followerka. „Ako to, že Hanka letela s Kubom a ty sama, bez Davida?“ zdalo sa podozrivé ďalšej. „Vy už nie ste spolu?“ pýta sa v komentároch fanúšička. „No konečne si sa vy**ala na toho degeša,“ potešil sa jeden zo sledovateľov.

Natálie Kočendová komentáre
zdroj: Instagram/natalie_kocendova

Čo myslíš, ako to medzi nimi naozaj je? Nechcú sa ukazovať na verejnosti alebo sa naozaj rozišli?

Zdroj: Instagram/natalie_kocendova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News